Katarzyna Cerekwicka o macierzyństwie. Zostanie mamą?

Katarzyna Cerekwicka o macierzyństwie. Zostanie mamą?

Katarzyna Cerekwicka mówi, że na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła. Teraz jest dużo spokojniejsza niż kiedyś. Nie martwi się też tym, że nie jest w związku. A czy chciałaby zostać mamą?

Katarzyna Cerekwicka o macierzyństwie. Zostanie mamą?

Katarzyna Cerekwicka nie szuka miłości na siłę. Wierzy, że odpowiednia osoba ją znajdzie. Z takim mężczyzną chciałaby założyć rodzinę – urodzić dzieci. Jednak nic na siłę. Nie chce być samotną matką, nie chce za wszelką cenę mieć dzieci.

– Żeby mieć dziecko, to trzeba mieć partnera. Jestem zdania, że dziecko jest owocem miłości, a nie tykającego zegara biologicznego. Jeśli znajdę kogoś, z kim będę chciała poczynić ten krok na całe życie, to go zrobię. Jeśli nie, to nie będę nigdy matką. Ale na pewno nie należę do kobiet, które za wszelką cenę chcą mieć dzieci. Nie szukam chłopaka. Miłość zawsze sama mnie znajduje” – mówiła Katarzyna Cerekwicka w rozmowie z Faktem.

Gwiazda przyznaje, że w ostatnim czasie zmieniła się. Dojrzała. Jest dużo spokojniejsza niż kiedyś. Wie, że nie musi nikomu niczego udowadniać. Jednak jest krytyczna wobec swojej osoby, wiele od siebie wymaga. Ma też przyjaciółki w podobnym wieku, z którymi może podzielić się problemami i przemyśleniami. Bardzo ceni damską przyjaźń, zwłaszcza po trzydziestce.

„Boże, Kasia, ale w tobie jest dużo spokoju”. I rzeczywiście, ja też czuję, że już nie muszę niczego nikomu udowadniać. Najważniejsze, żebym to ja była zadowolona, choć trudno być zadowolonym, kiedy jest się megakrytycznym wobec samego siebie. I w ogóle stwierdzam, że najtrwalsza w życiu jest przyjaźń, nasza babska solidarność. Czasami śmieję się, że kiedyś marzyłam, żeby z moimi koleżankami prowadzić rozmowy jak bohaterki „Seksu w wielkim mieście” i to się spełniło. Wystarczyło przekroczyć magiczną trzydziestkę i wtedy baby naprawdę zaczynają gadać o życiu w sposób otwarty, bezpośredni, przyznając się do swoich porażek i błędów”, mówiła artystka w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ