Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska radzi, jak żyć z alkoholikiem: „Może w ten sposób go uratujesz”

Katarzyna Nosowska ostatnio zaskoczyła fanów intymnymi wyznaniami. Gwiazda opowiedziała o związku z alkoholikiem. Piosenkarka radzi, jak postępować, by choroba nie zawładnęła życiem drugiej osoby. 

Katarzyna Nosowska radzi, jak żyć z alkoholikiem: „Może w ten sposób go uratujesz”

Katarzyna Nosowska związana jest z muzykiem zespołu „Hey”, Pawłem Krawczykiem. Artystka wyznała, że mężczyzna zmaga się z chorobą alkoholową. Jednak nie można podawać się i skupiać na chorobie partnera.

„Nie skupiaj się na chorobie ukochanego — jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą. (…) Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz. Napisałam książkę, nagrywam płytę’” – zdradziła wokalistka w rozmowie z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Alkoholizm jest śmiertelny

Katarzyna Nosowska uważa, że należy „odciąć się” od ukochanego, który pije. Może zimny prysznic sprawi, że będzie chciał leczyć się. Wokalistka niedawno wydała swoją książką „A ja żem jej powiedziała”, w której ironizuje z zasad, które rządzą współczesnym światem, a przede wszystkim mediami. Uchyla również rąbka tajemnicy dotyczącej jej życia prywatnego.

„Alkoholizm jest śmiertelną chorobą. (…) Choć to bardzo trudne, możesz wziąć na siebie ciężar zorganizowania dnia. Możesz zacisnąć zęby i zakazać sobie doszukiwania się w jego rozbełtanym spojrzeniu tego, jakie pamiętasz z czasów, gdy był jeszcze sobą. Odejdź. Zabierz mu przynależność do ciebie, do dzieci, jeśli je macie. Może w ten sposób go uratujesz” – pisze w swojej książce artystka.

Kaśka dobra rada?

Czy teraz nadszedł czas, by gwiazda podzieliła się swoim doświadczeniem życiowym? Na to wygląda. Przeczytacie jej książkę?

„Kaśka nigdy nie szafowała prywatnością. Niewiele o niej wiemy, udzieliła kilku wywiadów, pisała teksty piosenek, z których czytaliśmy jej historię między wierszami. Aż tu nagle przed pięćdziesiątką, kiedy ma szczęśliwie ułożone życie, uznała, że chce się z nami podzielić swoją mądrością – mówi Karolin Korwin-Piotrowska, znajoma artystki.

https://www.instagram.com/p/BjIYFH-j_S1/?hl=pl&taken-by=nosowska.official

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ