800px-Karolina_Korwin-Piotrowska_2017

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN! Co się stało?

Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach odchodzi ze stacji TVN! Dziennikarka zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Jednak gwiazda nie zamierza zrobić sobie wakacji, bo nadal będzie intensywnie pracować. Jakie ma plany na przyszłość?

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN! Co się stało?

Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach zakończyła swoją przygodę ze stacją TVN. Dziennikarka chce dalej się rozwijać, dlatego uznał, że czas na dalsze projekty zawodowe. Gdy zaczynała pracę w TVN nie myślała, że będzie chciała pójść w nieco innym kierunku. Teraz chce skupić się na pisaniu książek, robieniu prelekcji o funkcjonowaniu mediów, a także działalności za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.  Obecnie to ją najbardziej interesuje. 

„Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat od jakiegoś czasu intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie „Zimna wojna”, „Kler” czy „Nina” będą miały ogromne zasięgi i odzew wśród kinomanów, zapytałabym, „a co to takiego zasięg?”. Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam!” – napisała Karolina Korwin-Piotrowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BrUUYeGhsDA/

Wylogujmy się do życia

Dziennikarka dziękuje swoim przyjaciółkom za wsparcie w trudnych chwilach. A innym koleżankom i kolegom z branży mówi „do zobaczenia”. Karolina Korwin-Piotrowska kończy ważnym przesłaniem.  

„Mam do zrobienia jeszcze wiele rzeczy i do przeżycia wiele. Po tych 12 latach (nota bene to najdłuższy związek w moim życiu!) chciałam przede wszystkim bardzo podziękować dwóm osobom, które były dla mnie wielkim wsparciem: Małgosi M., która jest geniuszem, moim przyjacielem i wie o mnie więcej niż inni i Ewelince Ł., która jest absolutnie cudowna- jesteście obie najlepsze na świecie. Zaś reszcie koleżanek i kolegów z TVN mówię z szerokim uśmiechem na twarzy: do zobaczenia na wyboistym i trudnym medialnym szlaku! Bądźmy dla siebie dobrzy i wylogujmy się do życia :-)” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

A gdzie będziemy mogli „spotkać” się z dziennikarką? Nadal będzie obecna w radiu!

„Nadal będzie mnie można słuchać w Antyradiu, w Najgorszym Państwie świata, codziennie w g. 7-10, a od stycznia będzie w Antyradiu, też filmowo z moim udziałem. Zapraszam po newsy, także o nowych projektach, które zaraz będą, na mój FP na Facebooku i na Instagram” – przypomniała Karolina Korwin-Piotrowska.

Życzymy powodzenia na drodze dalszych projektów zawodowych!

https://www.instagram.com/p/BrPOfpnh8LM/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Grzegorz Gołębiowski – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64087753

ZOSTAW ODPOWIEDŹ