Karolak o śmierci Woźniaka-Staraka: Ten serial może stać się testamentem

Karolak o śmierci Woźniaka-Staraka: Ten serial może stać się testamentem

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka zaskoczyła wszystkich. Producenta wspominają jego znajomi, z którymi współpracował przy produkcji filmów. Jednym z nich jest Tomasz Karolak, który chciałby, aby serial „39 i pół tygodnia” stał się hołdem dla producenta.

Karolak o śmierci Woźniaka-Staraka: Ten serial może stać się testamentem

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. 29 sierpnia odprawiono Mszę żałobną w jego intencji, a następnego dnia odbył się jego pogrzeb. Wiele osób wspomina zmarłego tragicznie producenta. Mężczyzna współpracował z Tomasze Karolakiem przy produkcji serialu “39 i pół tygodnia”. Aktor wcielił się w nim postać Darka Jankowskiego, który dowie się, że jest śmiertelnie chory. Ostatni odcinek będzie pełen wzruszeń. Karolak mówi, że może stać się hołdem dla swojego zmarłego kolegi.

Opublikowany przez 39 i pół tygodnia TVN Środa, 12 czerwca 2019

-Myślę, że serial “39 i pół tygodnia” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał – mówił Tomasz Karola w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Dobry pomysł?

To już tylko 8 dni – premiera w TVN oraz w player.pl 🔥

Opublikowany przez 39 i pół tygodnia TVN Sobota, 31 sierpnia 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...