Kalendarz Dżentelmeni 2015

Kalendarz Dżentelmeni nie jest nową inicjatywą. Stworzony w walce w słusznej sprawie. Kilkunastu polskich artystów o nienagannej urodzie oraz talencie pozuje do zdjęć i śpiewa.

jastrzabpost.pl 

Kalendarz Dżentelmeni 2015 to już jego 9. edycja. Najważniejszy jest szczytny cel akcji. Wszystkim znane gwiazdy wykorzystują swą popularność, by wesprzeć akcję charytatywną. Pieniądze zbierane są dla Fundacji TVN.

 

W inicjatywie wzięło udział wiele znanych  oraz cenionych postaci – aktorzy, muzycy, sportowcy, fotograficy, reżyserzy. W tegorocznym wydaniu uczestniczyli między innymi:  Robert Lewandowski, Marcin Bosak, Urszula Dudziak, Maciek Musiał, Paweł Małaszyński, Patrycja Kazadi, Alicja Majewska, Kuba Wesołowski czy kabaret PARANIENORMALNI.

 

Kuba Wesołowski poza swoją twarzą użyczył także głosu (w duecie z Alicją Bachledą-Curuś). Maciek Zakościelny „wystąpił” w kalendarzu już po raz czwarty, Maciek Musiał po raz trzeci, zaś dla Łukasza Zagrobelnego będzie to debiut.  Do mężczyzn dołączają kobiety, na przykład Patrycja Kazadi, która ukaże się na zdjęciu (jako czerwiec) oraz zaśpiewa na płycie.

 

Projekt nie składa się jedynie z kalendarza zapełnionego zdjęciami (które wyszły spod obiektywu poważanych fotografów jak Jacek Poremba, Paweł Fabjański czy Marta Wojtal). Dodatkowo dostępne są płyty, klipy, książki oraz albumy. Aż 30 znanych osób oraz 12 nagranych piosenek.

 

Do sklepów Kalendarz Dżentelmeni trafił już 3 grudnia. Można go zakupić w Empiku, drogerii Rossmann, sklepie CCC.

 

Aleksandra Berezowska                

ZOSTAW ODPOWIEDŹ