Dawid Kwiatkowski wyrzucony z restauracji. Co się stało?

Mama Dawida Kwiatkowskiego: Alkohol wziął górę

Dawid Kwiatkowski wraz ze swoją mamą wzięli udział w programie „Starsza pani musi  fiknąć”, w którym rodzina została wysłana w podróż pełną ekstremalnych wrażeń. To był ich pierwszy wspólny wyjazd. Mama muzyka przez wiele lat była uzależniona od alkoholu. Teraz wspomnienia wróciły.

Mama Dawida Kwiatkowskiego: Alkohol wziął górę

Dawid Kwiatkowski kilka miesięcy temu wyznał, że stoczył walkę o mamę, która była uzależniona od alkoholu. Na szczęście kobieta już nie pije i ma dużo lepsze relacje z synem niż kiedykolwiek.

„Mieliśmy dobry dom, mieliśmy pieniądze, ale mama była codziennie pijana. Gdy dorosłem, przeprowadziłem się do Warszawy i zacząłem karierę, ale wiedziałem, że gdyby nie ona nie miałbym tego wszystkiego. Chciałem jej pomóc. Zadzwoniłem do lecznicy dla alkoholików i oni ją zabrali. Mama uciekała stamtąd. Dopiero od dwóch lat mam całkiem nową mamę, kiedy przestała pić” – mówił Dawid Kwiatkowski.

View this post on Instagram

Tymi 10 zdjęciami nawet gdybym chciał, nie da się przekazać Wam emocji, jakie towarzyszyły mi podczas mojej PIERWSZEJ podróży z mamą. Dziś o 21:30 na @tvn.pl bedziecie oglądać pierwszy odcinek programu Starsza Pani musi fiknąć, ale chciałbym Wam powiedzieć, że dla mnie ta przygoda to więcej niż program telewizyjny. Kiedy podejmowałem decyzje, czy chcę wziąć udział w programie i pokazać w nim moją mamę, miałem dużo wątpliwości. Nie wiedziałem, czy jestem gotów na to by opowiedzieć całej Polsce historię, która nas spotkała, nie wiedziałem czy to już ten czas i miejsce. Nakręciliśmy własny film, w którym ta historia doskonale wybrzmiewa w taki sposób, jaki chcemy i pracujemy nad tym, by jak najszybciej był on dla Was dostępny. Dzięki Bogu powiedziałem TAK, jedźmy, chcę zabrać mamę na drugi koniec świata i odpłacić się za te kilkanaście lat okrutnych pobudek i krzyków z rana, że jak się znów spóźnię do szkoły, to wyrzuci mnie z domu. 😅🌎 Wybrałem RPA, a mamie zafundowałem ekstremalne atrakcje i czasami wyrzuty sumienia trzymały mnie kurczowo za serce, ale… tylko przez chwile 😈 Nigdy nie powiedziałbym, że moja mama może być tak dobrym kompanem w podróży i że program komercyjny jest w stanie ukazać mi nową mamę, pomoże mi poznać mi ją na nowo. Dziękuję całej ekipie @goldenmediapolska za niezastąpiona opiekę, za wspaniała współpracę i uśmiechnięte mordy przez wszystkie dni podczas naszej podróży. Jesteście niezastąpieni… będziecie oglądać? Dajcie znać po programie jak się podobało i ostrzegam, weźcie trochę chusteczek, ja płakałem ze śmiechu przez cały odcinek. aaaaahhhhhh, it’s gettin’ real! ❤️🤟🏼 Zdjęcia TVN/GoldenMediaPolska

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

To więcej niż program telewizyjny

Teraz rodzina próbuje nadrobić stracone lata. Razem wzięli udział w programie „Starsza Pani musi fiknąć”. To był strzał w dziesiątkę!

„Chciałbym Wam powiedzieć, że dla mnie ta przygoda to więcej niż program telewizyjny. Kiedy podejmowałem decyzje, czy chcę wziąć udział w programie i pokazać w nim moją mamę, miałem dużo wątpliwości. Nie wiedziałem, czy jestem gotów na to by opowiedzieć całej Polsce historię, która nas spotkała, nie wiedziałem czy to już ten czas i miejsce. Nakręciliśmy własny film, w którym ta historia doskonale wybrzmiewa w taki sposób, jaki chcemy i pracujemy nad tym, by jak najszybciej był on dla Was dostępny” – napisał artysta na Instagramie.

Artysta nie spodziewał się, że jego mama jet takim dobrym kompanem podróży. Cieszy się, że program ukazał mu “nową” mamę.

Dzięki Bogu powiedziałem TAK, jedźmy, chcę zabrać mamę na drugi koniec świata i odpłacić się za te kilkanaście lat okrutnych pobudek i krzyków z rana, że jak się znów spóźnię do szkoły, to wyrzuci mnie z domu. ?? – żartuje Dawid Kwiatkowski.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...