Justyna Schneider o swojej starszej siostrze – Joannie Kulig. Jakie mają relacje?

Justyna Schneider o swojej starszej siostrze – Joannie Kulig. Jakie mają relacje?

Nie jest tajemnicą, że Joanna Kulig ma młodszą siostrę Justynę, która jest do niej bardzo podobna z wyglądu, ale nie tylko. Co ciekawe, również jest aktorką. Wszystko wskazuje na to, że teraz właśnie nadchodzi jej czas! Co wiemy o Justynie Schneider?

Justyna Schneider o swojej starszej siostrze – Joannie Kulig. Jakie mają relacje?

Joanna Kulig jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek na świecie. Film “Zimna wojna”, w którym wcieliła się w główną rolę, jest nominowany do Oscara. Aktorka wystąpiła też w kampanii odzieżowej marki Reserved. Joannę Kulig w 2019 roku zobaczymy w amerykańskiej produkcji Amazon “Hanna”.

Okazuje się, że również młodsza siostra Joanny Kulig ma talent aktorski, a mogliśmy ją widzieć już w kilku produkcjach. Justyna Schneider debiutowała w wyreżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu “Grube ryby” w Teatrze Polonia wyreżyserowanym przez Krystynę Jandę. Zagrała również w filmie “Los numeros” Ryszarda Zatorskiego i serialach “Nowa” oraz “Na Wspólnej”. Już niedługo zobaczymy ją w nowym serialu TVN “Zakochani po uszy”, w którym zagra Patrycję – matkę trzech synów.

Czy Justyna będzie rywalizowała ze swoją starszą, słynną siostrą? Nic z tych rzeczy!

“Rzeczywiście mamy podobną urodę i tembr głosu, do tego obie jesteśmy aktorkami. Wiem, że nie da się uniknąć porównań, ale chcę być Justyną Schneider, ocenianą przez pryzmat swoich osiągnięć, a nie sławnej siostry, z której jestem piekielnie dumna! Zapewniam, że nie zamierzam z nikim konkurować, a już na pewno nie z Joasią” – powiedziała w rozmowie z “Fleszem”.

Już wszystko jasne. Justynie Schneider również życzymy wielu sukcesów zawodowych!

Siostrzane rady

Siostra Joanny Kulig już wcześniej została mamą. Czy udziela rad dotyczących macierzyństwa?

“Na razie nikt nie rozmawia o chrzcie. Wszyscy czekamy na szczęśliwe rozwiązanie i na to, by Joasia oswoiła się z nową sytuacją. Nie chcę być doradcą, bo z doświadczenia wiem, że to czego kobieta najbardziej potrzebuje przy pierwszym dziecku, to czas i spokój. Resztę podpowiada intuicja” – mówiła Justyna Schneider. 

Sesja dla Vogue Polska, Fot. Max Vadukul

Opublikowany przez Joanna Kulig Niedziela, 27 stycznia 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/pg/Justyna-Schneider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2194 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie...