Justin i Hailey po drugim ślubie! Kogo zaprosili i ile kosztowała ich uroczystość?

Justin i Hailey po drugim ślubie! Kogo zaprosili i ile kosztowała ich uroczystość?

Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz drugi wzięli ślub. Tym razem uroczystość odbyła się w kościele. Oczywiście nie zabrakło hucznego wesela i znanych gości. Znamy więcej szczegółów!  

Justin i Hailey po drugim ślubie

To drugi ślub modelki i artysty. Pierwszy para wzięła rok temu we wrześniu w Nowym Jorku, jednak była to uroczystość cywilna. Małżeństwo nie ukrywało, że marzy im się ślub w kościele, a także huczne wesele, które będą mogli zapamiętać na całe życie.

Stało się! W miniony poniedziałek para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w kaplicy w Karolinie Południowej niedaleko luksusowego hotelu Montage w Palmetto Bluff w towarzystwie bliskich i znajomych.

Kogo zaprosili i ile kosztowała ich uroczystość?

Na wesele przybyło ponad 150 gości, wśród nich nie zabrakło gwiazd znanych z pierwszych stron gazet m.in. Kendall i Kylie Jenner, Ushera oraz Jadena Smitha. W mediach mówi się, że organizacja oszałamiającego wesela kosztowała parę aż 1,3 miliona dolarów.  Goście wesela na uroczystość zostali przywiezieni na łódkach motorowych. Dekoracje kosztowały parę 300 tys. dolarów, a 115 tysięcy dolarów małżeństwo zapłaciło za jeden nocleg zaproszonych na uroczystość. To nie wszystko – para zafundowała gościom liczne atrakcje, wynajęła prawie całą posiadłość, a cena strojów pary młodej również była oszałamiające.

https://www.instagram.com/p/B3FhyYcHH9p/

Małżeństwo nieidealne

Para chce być ze sobą na dobre i na złe. Hailey wyznaje, że Justin jest jej najlepszym przyjacielem. Jednak przede wszystkim wie, że małżeństwo to nieustanny rozwój oraz wspieranie się w trudach.

– Nie budzisz się każdego dnia, mówiąc „Jestem absolutnie tak zakochana i jesteś idealny”. Nie o to chodzi w związku małżeńskim. Ale i tak jest w tym coś pięknego – chęć walki o coś, zaangażowanie się i budowanie czegoś z kimś. Jesteśmy naprawdę młodzi i to jest przerażający aspekt. Ciągle się zmieniamy, ale jesteśmy zobowiązani do wspólnego rozwoju i wzajemnego wspierania się w tych zmianach. Tak na to patrzę. I przede wszystkim pod koniec dnia on jest moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie mam go dość – mówiła Hailey Baldwin w wywiadzie dla „Vogue’a”.

https://www.instagram.com/p/B3EfGVGHiBA/

 —————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ