Bieber i Ronaldo

Justin Bieber zagra w filmie z Cristiano Ronaldo i Clintem Eastwoodem? To będzie hit!

Justin Bieber i Cristiano Ronaldo zagrają w jednym filmie u boku Clinta Eastwood? Sensacja? Wiele na to wskazuje, że już niedługo zobaczymy gwiazdy w hollywoodzkiej superprodukcji „Gol”! Kto by się tego spodziewał!

Bieber i Ronaldo

Bieber i Ronaldo razem?

Idol nastolatek – Justin Bieber i słynny portugalski piłkarz – Cristiano Ronaldo zagrają w jednym filmie? Tak sensacyjną wiadomość podał brytyjski „Mirror”. Wokalista  wcieli się w rolę piłkarza z Los Angeles, który dzięki swojemu talentowi i determinacji zostaje gwiazdą Realu Madryt. Cristiano Ronaldo ma zagrać samego siebie, a Clint Eastwood dziadka głównego bohatera, który będzie wspierał swojego wnuczka w trudnych chwilach. Również niewykluczone jest, że jeden z epizodów przypadnie Davidowi Beckhamowi.

Czy Justin sobie poradzi na murawie?

Jak Justin Bieber radzi sobie na boisku? Nie musimy się o to martwić, gdyż muzyk podobno całkiem nieźle „kopie” w piłkę. Jego piłkarskie umiejętności zostały skomplementowane na oficjalnej stronie FC Barcelony. Bieber był kiedyś też na wspólnym treningu z Neymarem. Myślicie, że młody muzyk podoła aktorskiemu wyzwaniu?

Reaktywacja w wielkim stylu

„Gol!” ma być reaktywacją serii filmów o futbolu, którą mogliśmy oglądać kilka lat temu. Za produkcję odpowiedzialny jest Mike Jefferiers. Podobno projekt otrzymał też wsparcie ze strony Harvey’a Weinsteina. Tym razem w filmie mają zagrać największe gwiazdy piłkarskiego świata, a jego budżet szacowany jest aż na 100 milionów dolarów. Zdjęcia mają ruszyć w marcu kolejnego roku.

Myślicie, że nowa superprodukcja okaże się hitem?

 

Źródło zdjęć: www.depor.com

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ