Ewa Farna sesja

Ewa Farna pokazuje dziwne zdjęcia. Fani są przerażeni!

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wzięła udział w artystycznej sesji zdjęciowej dla magazynu „Elle”. Jednak wielu fanom piosenkarka nie podoba się w nowej odsłonie. Przeczytajcie, co piszą internauci!

Dziesięć lat minęło

Ale ten czas szybko leci! Kto by pomyślał, że Ewa Farna obchodzi już 10-lecie swojej pracy artystycznej? Z tej okazji magazyn „Elle” zaprosił piosenkarkę na sesję zdjęciową. Artystka pochwaliła się nowymi zdjęciami na Facebooku. Jednak wielu fanów nie szczędziło słów krytyki pod adresem nowej stylizacji gwiazdy.

Ewa Farna sesja

„Ale strasznie tak wyglądasz, dużo lepiej wyglądasz w naturalnym kolorze włosów i w delikatniejszymi makijażu” – pisze jedna z fanek.

„Bardzo lubię Ewę, ale zgadzam się z Tobą… Tu jest trochę sztucznie” –komentuje inna.

Czy też tak uważacie?

To tylko sesja

„Ludzie, to tylko makijaż i przebieranka do sesji… tam musi być „inaczej”, od tego jest sesja, nie przeżywajcie” – napisała jedna z fanek.

W końcu sama Ewa Farna postanowiła zabrać głos w dyskusji:

„W dodatku sesja dla ELLE, wiec tam jest naprawdę- artystycznie. Tu raczej chodzi o trendy i pokazanie artyzmu makijażu i włosów niż o sesję mojej osoby w naturalnej odsłonie. A ja lubię mieć różne sesje! Jestem zachwycona, to prestiż. Popatrzcie na sesje Rihanny, Beyonce- są czasami mega przegięte ;-P

Piegi? Jesteśmy na tak!

Piosenkarka pokazała jeszcze inną fotkę. Na zdjęciu widzimy, że Farna ma mnóstwo piegów. Artystka napisała, że nie są one naturalne. Jednak fani zgodnie twierdzą, że wokalistka wygląda w nich uroczo. Wam też się podoba ta stylizacja?

Ewa Farna piegi

Źródło zdjęć: Facebook.com/ewafarna

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ