Popek przechodzi kryzys w „Tańcu z gwiazdami”? Jest duża presja

Popek jest jednym z uczestników „Tańca z gwiazdami”. Trzeba przyznać, że kontrowersyjny raper radzi sobie na parkiecie bardzo dobrze. W zeszły piątek wygrał wraz z partnerką wygrał nawet odcinek. Teraz pojawiają się spekulacje, że muzyk przechodzi kryzys. Trzymacie za niego kciuki?

Popek przechodzi kryzys w „Tańcu z gwiazdami”? Jest duża presja

Wiele osób nie spodziewało się, że Popek tak dobrze będzie sobie radził w „Tańcu z gwiazdami”. Muzyk W trzecim odcinkuwraz ze swoją partnerką Janją Lesar wywalczył 32 punkty na 40 możliwych. Muzyk chce wypaść jak najlepiej. Nie można mu odmówić zaangażowania. Publiczności podobają się jego występy. Postępy swojego podopiecznego zachwalała też Janja Lesar. Para wygrała ostatni odcinek. 

Teraz dochodzą słuchy, że Popek przechodzi mały kryzys. Dlaczego?

„To napięcie i pierwsze poważne zmęczenie, po niemal dwóch miesiącach intensywnych treningów. Dodatkowo on zdał sobie sprawę z tego, że dużo ludzi na niego głosuje. Pokazał się jak dotąd z dobrej strony, więc teraz za nic w świecie nie chce dać ciała i wypaść słabo. Do tego widzi, że to nie przelewki, że można odpaść niespodziewanie, jak Wiktoria. Ta presja go paraliżuje. Na treningach jest jakiś nieobecny, chodzi poddenerwowany. Janja będzie musiała znaleźć metodę by mu pomóc, bo mentalnie osiadł” – zdradziła osoba z produkcji tanecznego show.

Największe zaskoczenie

Trzymamy kciuki za Popka, a wy?

Iwona Pavlović też jest zaskoczona występami muzyka. Jest on dla niej pozytywnym zaskoczeniem. Zwłaszcza jest zachwycona tańcami standardowymi w jego wykonaniu.

„Nie będę ukrywać, że Popek jest największym zaskoczeniem. Wszyscy na niego czekaliśmy. Byliśmy ciekawi, co on zrobi ze sobą. W pierwszym odcinku zatańczył bardzo poprawnego walca. Myślę, ż tańce standardowe będą mu leżały. Łacina wymaga większej elastyczności ciała i może dlatego jest mu trudniej, ale nie psychicznie, tylko fizycznie, bo on ma zwarte ciało, nie jest elastyczny. Do tańca potrzeba troszeczkę gibkości, elastyczności. On tego nie ma, ale jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem” – mówiła słynna jurorka w rozmowie z party.pl.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: screen/www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ