Justien Bieber zaręczony

Czy on wie co robi? Justin Bieber się oświadczył!

Jeszcze niedawno spotykał się z Seleną Gomez. Dziś zagraniczne media donoszą, że Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin. Ponoć nie tylko dla byłej dziewczyny gwiazdora ta informacja była sporym zaskoczeniem. Co wiemy o zaręczynach?

Otóż dwudziestoczteroletni piosenkarz – Justin Bieber, zaraz po tym, jak przestał spotykać się z Seleną (z którą wielokrotnie schodził się i rozchodził) zaczął ponownie widywać się z Hailey Baldwin. Dziewczyna jest dwudziestodwuletnią modelką oraz córką aktora Stephena Baldwina. Narzeczeni, choć są ze sobą dopiero od miesiąca, znają się już od dawna. Byli parą w 2015 roku, ale ich związek się rozpadł. W międzyczasie Bieber spotykał się z Sofią Richie i ponownie z Seleną Gomez. 

Okazało się, że Bieber jest niezwykłym romantykiem. Oświadczył się swojej dziewczynie podczas kolacji w restauracji na Bahamach, gdzie obecnie wypoczywają. Informacje o zaręczynach pary potwierdzają także rodzice piosenkarza. Jego ojciec umieścił na swoim instagramie zdjęcie syna z podpisem “Dumny to mało powiedziane! Jestem podekscytowany nowym rozdziałem!”. A matka na swoim Twitterze napisała “Miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość”

Informatorzy zagranicznych mediów twierdzą, że “to trochę zaskoczenie, a trochę nie. Justin był bardzo szczęśliwy przez ostatnie kilka tygodni. Zna Hailey od dawna. Może się wydawać, że to nagła decyzja, ale znają się bardzo dobrze”. Czyżby więc powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje było prawdą?

Justin Bieber i Hailey Baldwin

fot. Instagram @justinbieber @haileybaldwin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1908 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?

Książę Harry wraz z żoną gościł w organizacji charytatywnej "Bristol’s Empire Fighting Chance". Tam spotkał...