Izabela Zeiske gwiazdą modelingu! Uczestniczyła w pokazie mody

Izabela Zeiske z „Gogglebox. Przed telewizorem” z kim chciałaby być w parze?

Izabela Zeiske jest jedną z gwiazd „Gogglebox. Przed telewizorem”. Ulubienica telewidzów zdradza, z kim chciałaby wystąpić w programie! Macie swoje typy?

Izabela Zeiske z „Gogglebox. Przed telewizorem” z kim chciałaby być w parze?

Izabela Zeiske zdradziła, że gdyby produkcja zmieniła pary do komentowania programów, to nie miałaby nic przeciwko. Kogo najchętniej widziałaby u swojego boku?

“Stacja kilka razy umożliwiła nam spotkania na kawie czy wspólne śniadania, bo jesteśmy z różnych miast i znamy się głównie z oglądania programu. Wspaniale było, gdy się wymieniliśmy partnerami przy komentowaniu i ja byłam w parze z Sylwią Bombą. Fajna relacja się między nami nawiązała. A Mariusz Kozak przyjechał do Chimka. Z nim też nawiązaliśmy bliższe, przyjacielskie relacje’ – mówiła pani Izabela Zeiske w rozmowie z redakcją “Party”. 

Myślicie, że nowe teamy byłyby strzałem w dziesiątkę? 

Pękamy ze śmiechu

Izabela Zeiske zdradza, że wraz z rodziną ogląda wszystkie odcinki programu. Z bliskimi pęka ze śmiechu. Jest pod wrażeniem tego, jak produkcja zrobiła genialny przekrój społeczeństwa. Nie wyobraża sobie, aby kogoś z komentujących mogło zabraknąć. A jak zaczęła się jej przygoda z programem? Okazuje się, że wszystko zaczęło się od występu w “Rozmowach w toku”, a potem pojawiła się propozycja występu kolejnym programie.

“Tylko, że do programu rozrywkowego, ale nie chcieli powiedzieć do jakiego. Zapowiedziałam, że jaja mogę robić w telewizji, tyko nie będę się rozbierać, bo ludzi straszyć nie będę. Na szczęście nie trzeba było się rozbierać (śmiech). A że można było mieć w show tylko jednego towarzysza, pojechał ze mną na casting mój młodszy syn Joachim. Bo, jak wspomniałam, mąż jest z tych cichych i spokojnych, co cedzą słowa. Mój starszy syn ma podobny charakter jak ja, więc byłaby wieczna walka i wióry by leciały. A Joachimek mnie stonuje, poczeka i dopiero potem lekko dopiecze w żartach” – zdradziła pani Izabela.

Iza ma Was na oku 😏I przypomina, że o 14:40 możecie zobaczyć powtórkę odcinka 😘

Opublikowany przez Gogglebox. Przed telewizorem – Program TTV Niedziela, 10 listopada 2019

———————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...