Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Tłumaczy dlaczego!

Julia Wróblewska o hejterach: życzyli mi, żeby przejechał mnie samochód

Julia Wróblewska dorastała na oczach widzów. Młoda aktorka zna już cienie i blaski sławy. Niestety hejterzy nie śpią i wielokrotnie dokuczali gwieździe, a nawet życzyli jej śmierci. Jak Julia Wróblewska reaguje na hejt?

Julia Wróblewska o hejterach: życzyli mi, żeby przejechał mnie samochód

Julia Wróblewską widzowie poznali w kultowej komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”, w której zagrała Michalinę u boku Macieja Zakościelnego. Była wtedy kilkuletnią dziewczynką. Potem doszły kolejne produkcje i serial „M jak miłość”. Niestety oprócz licznego grona fanów ma też niestety hejterów, którzy wciąż nie dają jej spokoju.

„Hejterzy to plaga naszych czasów. Niestety, bardzo często dotyczy moich rówieśników. Ja dostałam mnóstwo wiadomości, których autorzy pisali, że życzą mi, żeby przejechał mnie samochód, wyzywali od dzi*ek. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że słowem można wyrządzić krzywdę” – mówi Julia Wróblewska w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BxmN7ywoej4/

Aktorstwo nie jest dla niej?

Młoda gwiazda nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Kocha pracę na planie, jednak wie, że bycie aktorem to bardzo niestabilne zajęcie, a sława jest przemijająca. Gwiazda studiuje język hiszpański i to prawdopodobnie z nim wiąże swoją dalszą karierę zawodową.

Kocham moją pracę w serialu, poznałam tam wielu zdolnych ludzi, ale wiem, że sława może trwać krótko, a ja poważnie myślę o przyszłości. Nie wybieram się na aktorstwo, zmieniłam priorytety i mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze – mówi Jula w rozmowie z „Party”.

Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie mamy, która wspiera ją w trudnych chwilach, a także raduje się z jej sukcesów. Taka mama to prawdziwy skarb!

„Mama – moja najlepsza przyjaciółka ❤ Wspiera mnie w trudnych chwilach i cieszy się sukcesami. To ona stworzyła linię naszych kosmetyków @anacosmetics.pl , ja do tego dodałam tylko swoją szczoteczkę @foreo_pl LUNA mini2 – i razem mamy duet doskonały 🙂 Całkiem jak my dwie 🙂 Wszystkim mamom na świecie życzymy wszystkiego najlepszego!  ” – czytamy na Instagramie Julii Wróblewskiej.

https://www.instagram.com/p/BwXOv92l2IU/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Julia Wróblewska, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=66147988

ZOSTAW ODPOWIEDŹ