Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda dostała nagrodę za walkę z hejtem! Gwiazda zdradza swoje plany!

Doda odebrała nagrodę „Orzeł” tygodnika Wprost w kategorii  Osobowość za walkę z hejtem. Przypominamy, że gwiazda po wstrząsającym zabójstwie prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowała wielki koncert „Artyści przeciw nienawiści”.  Jakie ma plany na przyszłość? Wiemy!

Doda dostała nagrodę za walkę z hejtem! Gwiazda zdradza swoje plany?

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, podczas finału Orkiestry Świątecznej Pomocy wstrząsnęła Polską i zagranicą. Polityk zginął od dźgnięć nożem mężczyzny, który wdarł się na scenę.

Doda również była bardzo poruszona tragedią. Postanowiła działać. Zauważyła, że hejt i nienawiść zbierają ogromne żniwo. W związku z tym to ona była inicjatorką koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który zgromadził na scenie ponad 100 gwiazd i 10-tysięczną publiczność. Jej inicjatywa została zauważona przez tygodnik „Wprost”. Wokalistka dostała nagrodę „Orzeł” w kategorii Osobowość za walkę z hejtem. Gratulujemy! Ale to nie koniec!

„Podczas Gali Orły tygodnika „Wprost” wiceprezydent Łodzi Krzysztof Piątkowski wręczył mi statuetkę Orła „Wprost” w kategorii Osobowości za walkę z hejtem.Ciesze się,że odbierałam tę nagrodę w Łodzi ponieważ właśnie w tym mieście w lutym udało nam się wraz ze 120 artystami wystąpić na koncercie @artysciprzeciwnienawisci 💜 Wspaniałe wspomnienia ‼️Nie poddajemy się i działamy dalej🤝Piszcie w komentarzach w którym mieście/hali chcielibyście żeby odbyła się przyszłoroczna edycja koncertu🎼” – napisała Doda na Instagramie.

Artyści przeciw nienawiści II

Co więcej wiemy o drugiej edycji koncertu “Przeciw nienawiści”? Odbędzie się już niedługo, bo zimą przyszłego roku! Kogo zobaczymy na scenie?

“Teraz pracujemy nad tym, aby fundacja ruszyła bardzo prężnie, bo to pomoże w organizowaniu koncertu. W tym miesiącu będziemy wybierać miejsce, gdzie będzie się odbywał kolejny koncert. Jest zaplanowany na zimę przyszłego roku, tak jak ostatnio. Uznaliśmy, że będzie to najlepsza decyzja, bo latem wszyscy artyści są zajęci i mają swoje trasy koncertowe.

Wiemy, że Ci artyści, którzy nie mogli poprzednio wystąpić ze względu na swoje zaplanowane koncerty, chcieliby wystąpić tym razem” – mówi Doda w rozmowie z “Party”. 

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...