Ania Lewandowska o swoich porażkach

Ania Lewandowska będzie walczyć w MMA? „Ciągnie mnie”

28 listopada Ania i Robert Lewandowscy gościli w programie Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje, według których trenerka miałaby zostać zawodniczką MMA! Czy sportsmenka rzeczywiście wystartuje w zawodach?

Ania Lewandowska będzie walczyć w MMA? „Ciągnie mnie”

Ania Lewandowska jest wielokrotną mistrzynią karate, jednak trenerka kilka lat temu zakończyła karierę sportową i zajęła się promowaniem zdrowego stylu życia.

„Poranna kawa z Anna Lewandowska. Co powiecie na zawodniczkę karate w MMA? W szczególności, że ma tak dobrze pasujące nazwisko do dyscypliny ;)” – napisał Martin Lewandowski, założyciel KSW, pod zdjęciem z trenerką.

https://www.facebook.com/martin.lewandowski.33/photos/a.803320239720355.1073741828.798647223520990/1684514001600970/?type=3&theater

„Ania jest otwarta na walkę. Dużą rolę grają jej ambicje sportowe. Jest fighterką z krwi i kości, my organizujemy największe gale MMA w Europie, więc zobaczymy, co pokaże przyszłość. Jednak to nie wydarzy się w tym roku, ani pewnie też w przyszłym. Państwo Lewandowscy opiekują się teraz córeczką, mają swoje plany rodzinne. Jak na pierwsze spotkanie, to nasza rozmowa była dość konkretna. Na pewno wrócimy do tematu. Dodam, że pierwszy raz w tego typu rozmowach nie poruszyliśmy kwestii finansowych. W tym przypadku chodzi tylko o ambicje sportowe  – mówił niedawno Martin  Lewandowski w rozmowie z onet.pl.

Jest w stanie się przygotować

Czy rzeczywiście Ania Lewandowska wystartuje w MMA?

„Czy ty naprawdę masz jakieś skłonności, żeby wejść do klatki? I żeby się tam nap…” – zapytał Wojewódzki.

„Plotki, plotki, plotki… Dużo jest plotek, to że konkuruję z Ewą Chodakowską, to że Robert zmienia klub (…) natomiast… Rzeczywiście dostałam taką propozycję, żeby wystartować” – odpowiedziała Ania Lewandowska.

Trenerka uważa, że dwa lata przygotowań na pewno przyniosłyby rezultaty. Uważa, że byłaby w stanie wystartować w walkach MMA, ciągnie ją do tego sportu, ale jednak tego nie zrobi.

„Nie zamierzam, nie zamierzam walczyć. Chociaż patrząc na to, dwa lata przygotowań zrobiłyby swoje. Patrząc na to ambicjonalnie, byłabym w stanie się na to przygotować. (…) Ciągnie mnie! Oczywiście, że mnie ciągnie! Ale nie wystąpię” – zaprzeczyła Ania Lewandowska.

Teraz już wszystko jasne!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ