Para w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” zatańczyła sambę. choć nie był to łatwy taniec dla lekkoatletki, to nie poddała się i z powodzeniem przeszła do dalszego etapu. Kibicujecie tej parze?

Joanna Mazur znalazła już miłość? Szczere słowa biegaczki!

Joanna Mazur doskonale radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”. Niewidoma biegaczka ma liczne grono fanów. Czy udział w programie pomoże jej znaleźć miłość? A może już ją znalazła?

Joanna Mazur znalazła już miłość? Szczere słowa biegaczki!

Joanna Mazur nadal skupia się na sporcie, ale coraz częściej myśli o miłości. Gwiazda jest singielką, ale ma nadzieję, że to nie potrwa długo. A jakiego mężczyznę widzi Jan Kliement u jej boku?

„Nie będzie miał łatwo, oj nie! Musi przejść w konkursie Jana Kliementa i trenera Michała. Na pewno Asia jest troskliwą osobą, można na niej polegać, jest silną osobą. Jak mąż ją złapie, to będzie trzymać” – mówił Jan Kliement w rozmowie z „Party”.

A czy musi zawodowo zajmować się sportem?

„Nie musi być sportsmenem, ale fajnie, żeby się ruszał, lubił aktywność, bo dlaczego się nudzić, jak można wyjść i porobić coś fajnego” – mówiła Joanna Mazur.

Tanecznym krokiem… do finału?

Para w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” zatańczyła sambę. choć nie był to łatwy taniec dla lekkoatletki, to nie poddała się i z powodzeniem przeszła do dalszego etapu. Kibicujecie tej parze?

“4 odcinek Programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami już za nami???

Miło było przywołać włoski klimat i wspomnienia??

Nam Włochy kojarzą się z Mistrzostwami Europy w Grosseto z 2016 r gdzie poraz pierwszy stanęliśmy wspólnie na najwyższym stopniu podium, ale także doświadczyliśmy dyskwalifikacji?‍♀️?‍♂️??

Samba nie należy do łatwych tańców – dla mnie samodzielność podczas sambowych bounców początkowo przerażała, wszystko jednak okazało się być kwestią odwagi i treningów- dużej ilości powtórzeń i jeszcze większej ilości luzu i nabrania swobody w wykonywanych ruchach???‍♂️

Nie wszystko było idealnie, jednak nie ustajemy w staraniach tak samo jak z dyskwalifikacji i tu wyciągamy wnioski i pracujemy nad błędami.

Nowy tydzień nowe wyzwania przed nami.

Dziekujemy za wsparcie???? Jan Kliment” – czytamy na Facebooku zawodniczki.

Jeden krok🏃‍♀️… tyle dzieli Nas od poznania Naszych nowych możliwości. Bywa trudny do podjęcia, lecz wystarczy, że…

Opublikowany przez Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair Sobota, 2 marca 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: facebook.com/Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...