Edyta Górniak: „Moje dziecko umierało”

Edyta Górniak wystąpiła w programie Krzysztofa Ibisza, pt. „Demakijaż”, gdzie zdecydowała się opowiedzieć prowadzącemu o dramatycznych przeżyciach, jakich doświadczyła, kiedy jej ukochany syn Allan w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Ubiegłoroczny (nieudany) związek Edyty Górniak z Mateuszem Zalewskim pozwolił diwie na nowo cieszyć się zainteresowaniem mediów. Ta dla podtrzymania uwagi zdecydowała się nawet na udział w programie „Agent-Gwiazdy”. Niestety, zrezygnowała po zaledwie dwóch odcinkach.

Edyta Górniak o chorobie Allana

Edyta Górniak była ostatnio gościem Krzysztofa Ibisza w jego programie „Demakijaż” (Polsat Cafe). Zgodnie z formatem, piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć o sprawach, którymi do tej pory nie dzieliła się z mediami. Kilka miesięcy temu diwa poinformowała fanów, że w minionym roku poroniła. Jak się okazało, to nie był jedyny dramat, z jakim musiała się zmierzyć w ostatnim czasie. Jej syn Allan poważnie zachorował.

https://www.instagram.com/p/BtrBU6iCZ_U/?utm_source=ig_embed

Usłyszałam w słuchawce głos mojego dziecka, jakiego w życiu nie słyszałam. Powiedział, że bardzo bolał go brzuch, więc wszedł do wanny z ciepłą wodą, a teraz nie może z niej wstać, bo jeszcze bardziej go boli – wyznała Górniak w programie.

Piosenkarka była wtedy w samolocie do Warszawy, gdzie miała nagrywać program telewizyjny. Z powodu zobowiązań zawodowych nie mogła pomóc swojemu dziecku. Tu nieoceniony okazał się być sąsiad i przyjaciel Edyty Górniak – David Foster, kanadyjski muzyk i kompozytor. Na jej prośbę zawiózł Allana do prywatnej kliniki. Tam okazało się, że przyczyną jego boleści był rozlany wyrostek, a ciepła woda jedynie pogorszyła sprawę.

Leczenie kosztowało 90 tysięcy dolarów

Gwiazda dodała, że leczenie Allana w prywatnym szpitalu kosztowało 90 tysięcy dolarów. – Wiedziałam, że będę to spłacać całe życie. Jak Allan wrócił do domu, David Foster zadzwonił do szpitala. To były moje urodziny. Poprosił przy mnie o zniżkę za leczenie Allana. Następnego dnia zadzwoniła pani z recepcji tej prywatnej kliniki i powiedziała, że wszystko jest uregulowane. David nigdy się nie przyznał, że to on zapłacił. A przecież ja mu jestem wdzięczna do końca życia, że zawiózł moje dziecko do szpitala i uratował mu życie. Allan inaczej by nie żył – zakończyła Edyta Górniak.

https://www.instagram.com/p/BZ7ISKggOfi/?utm_source=ig_embed

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak i jej byłego partnera, muzyka Dariusza Krupy.

fot. P.Kibitlewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ