Joanna Mazur O udziale w „Tańcu z gwiazdami”: Myślałam, że ktoś robi mi dowcip

Joanna Mazur dostała klucze do nowego mieszkania: Nie jestem w stanie opisać tego, jak się czuję

Joanna Mazur ma powody do radości! Niewidoma biegaczka bardzo dobrze radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”, a w ostatnim odcinku zdarzyło się coś nieprawdopodobnego – lekkoatletka od jednego z polskich deweloperów dostała klucze do swojego nowego mieszkania. Ro był dla niej szok! Jak teraz czuje się sportsmenka?

Wyjątkowy odcinek

Nagranie o Joannie Mazur, które zostało wyemitowane przed jednym z jej występów w programie „Taniec z gwiazdami” poruszyło całą Polskę. W video pokazano w jak trudnych warunkach mieszka mistrzyni świata. Widzowie „Tańca z gwiazdami” zobaczyli, że niewidoma biegaczka od 15 lat mieszka w skromnym, niewielkim pokoju w krakowskim internacie. Niewidoma biegaczka, aby skorzystać z toalety i prysznica musi wyjść na korytarz.

Joanna Mazur dostała klucze do nowego mieszkania: Nie jestem w stanie opisać tego, jak się czuję

Po emisji odcinka widzowie zorganizowali liczne zbiórki. Swoje wsparcie zaoferowało wiele znanych osób. Zebrano ponad 270 tysięcy złotych. Jednak jeden z polskich deweloperów zaoferował biegaczce w prezencie nowe mieszkanie na powstającym osiedlu.

https://www.facebook.com/1776544772618596/photos/a.1790357374570669/2242317062708029/?type=3&theater

„Wśród widowni siedziała osoba o niezwykłej wrażliwości i dobrym sercu, tę pozytywną energię naprawdę czuć z daleka.

Pan Zbigniew wręczył mi klucze do mieszkania?

Nadal nie jestem w stanie opisać tego jak się czuję. Nie znam słów, które mogą opisać jak bardzo mnie ta sytuacja zaskoczyła i chyba dopiero powoli dociera do mnie to, co się wydarzyło.

W życiu spotykamy wielu ludzi, jednak Ci szczerzy i uczciwi pomimo, że często pojawiają się niespodziewanie to zostają z nami na zawsze. Niech tak będzie i tym razem.

Dziękujemy, że byliście z Nami??” – napisała Joanna Mazur na swoim fanpage.

„Dwoje (troje z Michałem) wyjątkowych ludzi spotyka się w wyjątkowych okolicznościach, by mogły ich spotkać wyjątkowe rzeczy! Jesteś inspiracją , nadzieją, motywacją! ♥️ Dziękujemy!”,

„Cudowna para! Pozdrawiam serdecznie Joannę i Jana ??♥️”,

„To był niezwykły wieczór! Asiu jesteśmy z Tobą. Cieszę się że tego wieczoru mogłem być jeszcze bliżej… ??❤??” – komentowali fani.

https://www.facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat/photos/pcb.971915726350848/971915643017523/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ