Świętuj Dzień Matki z Romance TV!

Już niedługo Dzień Matki, czyli jeden z najważniejszych dni w roku, gdzie każdy chce celebrować swoją mamę. Romance TV przygotowała dwie kultowe komedie, które pozwolą na relaks i odstresowanie wszystkim mamom i nie tylko! O 20:00 stacja zaprasza na „Gang Mam”, a o 21:55 na „Gang Mam: Matka chrzestna”. Ambasador Romance TV, Daniel Józek QCZAJ ma także specjalne życzenia na ten dzień!

Któż nie zna „idealnych” super rodziców, którzy nadgorliwie wspierają swoje dzieci. Lekcje fortepianu, kurs języka chińskiego, piłka nożna… Jest na to tylko jeden skuteczny sposób: grupa, która utemperuje nadopiekuńcze matki. Urodził się pomysł na założenie gangu mam! Natychmiast obdarzamy naszą sympatią główną bohaterkę. To Constanze, samotna matka, która wychowuje wchodzącą w wiek dojrzewania córkę i czteroletniego syna. Constanze, jej nowe przyjaciółki i inne osoby o podobnych poglądach – czyli normalne matki – wypowiadają wojnę metodom wychowawczym nadopiekuńczych rodziców.

„Gang mam”, niedziela, 26 czerwca, godz. 20:00

Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa matka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Jej życie diametralnie się zmienia. Na domiar wszystkiego Lorenz kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.

„Gang mam: Matka chrzestna”, 26 czerwca, godz. 21:55

Conny jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem Lorenzem. W nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle, chociaż dorastająca córka Nelly porządnie daje jej w kość. Na szczęście Conny nauczyła się mówić „nie”, co wprawia w osłupienie zwłaszcza Lorenza. Wszystko wskazuje na to, że Conny straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.

Moja mama jest najukochańszą osobą na całym świecie i bez niej nie byłbym tu gdzie jestem. Życzę wszystkim dzieciom, aby bez względu na to co dzieje się w ich życiu, zawsze mieli wsparcie mamy, tak jak ja je mam. Przeżyliśmy razem z moją mamą bardzo wiele. Ważne jednak aby ciągle walczyć i spełniać marzenia, dawać powody do dumy i przeć na przód mimo przeszkód, bo one będą zawsze. I myślę tu zarówno o mamach jak i dzieciach. A Wam wspaniałe kobiety, które każdego dnia dbacie o nowe istnienia, życzę, abyście miały odwagę i siłę, zadbać też o siebie, pamiętać o własnym dobrostanie. Niech Dzień Matki będzie każdego dnia! – życzy Daniel Józek QCZAJ, ambasador Romance TV.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectra, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ