Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska w bikini: Im jestem starsza, tym bardziej nabieram dystansu

Joanna Koroniewska spędza wakacje na wybrzeżu. Jak każda szanująca się gwiazda, aktorka miała sesje zdjęciową nad brzegiem morza. Jednak chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem. Za to przesłanie wpisu jest jak najbardziej udane. Przeczytajcie!

Joanna Koroniewska w bikini: im jestem starsza, tym bardziej nabieram dystansu

Joanna Koroniewska spędza wakacje nad polskim morzem. Mimo, że pogoda często nie rozpieszcza, w bałtyku są sinice, to aktorka nie traci pogody ducha i dystansu do siebie. A że sesja zdjęciowa nie wygląda tak dobrze jak u prawdziwych gwiazd Instagrama? Nic nie szkodzi!

„Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza. ??Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam ???Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać. ?‍♀️?‍♀️Bo kopia to przecież nie oryginał. ???Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!!” – pisze Joanna Koroniewska.

Według nas fotki są udane, a wy jak uważacie?

https://www.instagram.com/p/B0pydEFCuIa/

Body positive

Jednak nie możemy nie wspomnieć o przesłaniu aktorki. Joanna Koroniewska przypomina, że każda kobieta, niezależnie od tego, jak wygląda jest wartościowa. Nikt nie może wmówić, że jest inaczej. Jeśli tak mówi, to nie ma racji.  Gwiazda z wiekiem coraz bardziej się o tym przekonuje. Nie tylko bardziej akceptuje swój wygląd, ale i całą siebie. Dobry krok.

 „I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej.?✌️Wam też życzę tego Kochane” – kończy aktorka.

Joasiu, tak trzymaj!

https://www.instagram.com/p/B0bKB8Kiuve/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ