Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska w bikini: Im jestem starsza, tym bardziej nabieram dystansu

Joanna Koroniewska spędza wakacje na wybrzeżu. Jak każda szanująca się gwiazda, aktorka miała sesje zdjęciową nad brzegiem morza. Jednak chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem. Za to przesłanie wpisu jest jak najbardziej udane. Przeczytajcie!

Joanna Koroniewska w bikini: im jestem starsza, tym bardziej nabieram dystansu

Joanna Koroniewska spędza wakacje nad polskim morzem. Mimo, że pogoda często nie rozpieszcza, w bałtyku są sinice, to aktorka nie traci pogody ducha i dystansu do siebie. A że sesja zdjęciowa nie wygląda tak dobrze jak u prawdziwych gwiazd Instagrama? Nic nie szkodzi!

„Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza. ??Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam ???Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać. ?‍♀️?‍♀️Bo kopia to przecież nie oryginał. ???Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!!” – pisze Joanna Koroniewska.

Według nas fotki są udane, a wy jak uważacie?

View this post on Instagram

Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza. 🤔🤭Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam 😂😂🤭Prawdziwą instagramerką to mnie się chyba nigdy nie uda zostać. 🤦‍♀️🤷‍♀️Bo kopia to przecież nie oryginał. 😂😂🤭Ale jak zawsze liczą się dobre chęci. A tych mam mnóstwo. Więc się nie poddaję! I będę próbować!! I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej.💪✌️Wam też życzę tego Kochane 💛🙌 #szczezuja #wakacje #sesjazdjeciowa #magazyn #czasemmodelka #zawszeaktorka #humorodrana #porannerozkminy #dowborybehappy #polishactress #polishgirl #bikinigirls #bikini #seaside @kasia_paskuda 📷

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Body positive

Jednak nie możemy nie wspomnieć o przesłaniu aktorki. Joanna Koroniewska przypomina, że każda kobieta, niezależnie od tego, jak wygląda jest wartościowa. Nikt nie może wmówić, że jest inaczej. Jeśli tak mówi, to nie ma racji.  Gwiazda z wiekiem coraz bardziej się o tym przekonuje. Nie tylko bardziej akceptuje swój wygląd, ale i całą siebie. Dobry krok.

 „I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego. I idzie mi z tym coraz lepiej.?✌️Wam też życzę tego Kochane” – kończy aktorka.

Joasiu, tak trzymaj!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

886 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?
Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?

Meghan Markle podczas ostatniego wywiadu nie mogła ukryć łez. O co zapytał się dziennikarz i...