Nikt nie zauważył wiadomości ukrytej w jej zdjęciach

Konto na Instagramie, należące do Louise Delage, w zaledwie dwa miesiące zyskało kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów. Zachwycając się pięknymi zdjęciami i urodą Francuzki, nikt nie zauważył ważnej wiadomości, która kryła się na fotografiach.  nikt nie zauwazyl jej problemu

Konto Louise to w rzeczywistości pomysłowa kampania społeczna, która ma zwrócić uwagę na poważny problem. Oglądając zdjęcia pojedynczo z pewnością niewiele osób zauważy niepokojący detal, jednak cała ich seria daje do myślenia.

wiadopmosc ukryta w zdjeciach

Na każdym z opublikowanych przez Louise kadrów widać kieliszek wina, drink lub butelkę alkoholu. Projekt przygotowany przez francuską agencję reklamową BETC, stworzony został na życzenie organizacji walczącej z nałogami Addict Aide.

– Zostaliśmy poinformowani o trudności w wykryciu uzależnienia bliskiej nam osoby – przyjaciela, dziecka czy rodzica. Poprzez stworzenie fałszywego konta Louise Delage na Instagramie chcieliśmy pokazać, że osoba, którą spotykamy na co dzień, a której o to nie podejrzewamy, może być uzależniona. Mam nadzieję, że kampania otworzy niektórym oczy i skontaktują się one z Addict Aide lub innymi lokalnymi organizacjami pomagającymi ludziom walczącym z nałogiem. Czasami wydaje się, że im więcej ludzi prezentuje swoje idealne życie w mediach społecznościowych, tym łatwiej ukryć nie tak idealną rzeczywistość – powiedział w jedym z wywiadów prezes BETC, Stephane Xiberras.

– Chcemy skłonić ludzi do refleksji. Twoja przyjaciółka, która cały czas wychodzi i jest niezwykle towarzyska – czy ona nie mogłaby być Louise Delage? Niektórzy ludzie, z pozoru towarzyscy, pracujący, doskonale zintegrowani ze swoim środowiskiem, w głębi cierpią i potrzebują pomocy – skomentował komapnię Michel Reynaud, przewodniczący Addict Aides.

 Upewnij się, czy w Twoim otoczeniu nie ma kogoś, kto zmaga się z tym problemem.

________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ