JEST OFICJALNY ZWIASTUN „PLANETY SINGLI 3”

“Planeta Singli” to jedna z najbardziej udanych polskich komedii romantycznych ostatnich lat. W 2016 roku na ekrany trafiła pierwsza część filmu z Maciejem Stuhrem i Agnieszka Więdłochą w rolach głównych. Film opowiadał o historii miłości przebojowego playboya Tomka, który nie wierzy w to, że kiedyś się zakocha i nieśmiałej Ani, która głęboko wierzy w prawdziwą miłość. “Planeta Singli” podbiła serca polskich widzów którzy domagali się kontynuacji tej historii.

Po świątecznej Planecie Singli 2, która szturmem podbiła kina, „wielkimi krokami zbliża się część trzecia i ostatnia zarazem” – czytamy na profilu produkcji na Facebooku. Premiera „Planety Singli 3” jest planowana na 8 lutego. Dla fanów produkcji, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych przygód Tomka i Ani, dystrybutor ma niespodziankę. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu.

W najnowszej części “Planety Singli” do dobrze już znanej fanom obsady dołączą kolejne wielkie gwiazdy polskiego kina – m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc. A co wydarzy się w trzeciej części komedii? Ania i Tomek w końcu zdecydują się… na ślub! Ale jak to zawsze bywa w ich przypadku w drodze do ołtarza czeka ich wiele perypetii. Ania marzy bowiem o tradycyjnym, wiejskim weselu, które ma się odbyć w rodzinnych stronach Tomka. Problem w tym, że jej ukochany już od dawna nie utrzymuje kontaktu z ekscentrycznymi krewnymi. Afera wisi w powietrzu.

https://www.instagram.com/p/BtGrghQlXuX/

Wybierzecie się do kina dowiedzieć się, jak zakończy się historia Ani i Tomka?

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ