JEST OFICJALNY ZWIASTUN „PLANETY SINGLI 3”

“Planeta Singli” to jedna z najbardziej udanych polskich komedii romantycznych ostatnich lat. W 2016 roku na ekrany trafiła pierwsza część filmu z Maciejem Stuhrem i Agnieszka Więdłochą w rolach głównych. Film opowiadał o historii miłości przebojowego playboya Tomka, który nie wierzy w to, że kiedyś się zakocha i nieśmiałej Ani, która głęboko wierzy w prawdziwą miłość. “Planeta Singli” podbiła serca polskich widzów którzy domagali się kontynuacji tej historii.

Po świątecznej Planecie Singli 2, która szturmem podbiła kina, „wielkimi krokami zbliża się część trzecia i ostatnia zarazem” – czytamy na profilu produkcji na Facebooku. Premiera „Planety Singli 3” jest planowana na 8 lutego. Dla fanów produkcji, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych przygód Tomka i Ani, dystrybutor ma niespodziankę. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu.

W najnowszej części “Planety Singli” do dobrze już znanej fanom obsady dołączą kolejne wielkie gwiazdy polskiego kina – m.in. Bogusław Linda i Borys Szyc. A co wydarzy się w trzeciej części komedii? Ania i Tomek w końcu zdecydują się… na ślub! Ale jak to zawsze bywa w ich przypadku w drodze do ołtarza czeka ich wiele perypetii. Ania marzy bowiem o tradycyjnym, wiejskim weselu, które ma się odbyć w rodzinnych stronach Tomka. Problem w tym, że jej ukochany już od dawna nie utrzymuje kontaktu z ekscentrycznymi krewnymi. Afera wisi w powietrzu.

Wybierzecie się do kina dowiedzieć się, jak zakończy się historia Ani i Tomka?

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

590 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Tamara Arciuch pokazała nagrania serialu komediowego „Niania”, w którym grała od 2005 roku. Ten fragment...