Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Jakie plany ma Beata Tadla po „Tańcu z gwiazdami”? Będzie się działo!

Beacie Tadli doskonale idzie w „Tańcu z gwiazdami”. Dziennikarka zdobyła sympatię widzów i jurorów, którzy doceniają jej umiejętności taneczne. Gwiazda znalazła się w finale. A jakie ma plany po zakończeniu tanecznego show?

Już niedługo finał

Beata Tadla doskonale odnalazła się w „Tańcu z gwiazdami”. Dziennikarka ma liczne grono fanów, którzy oddają na nią swoje głosy. Również jurorzy są łaskawi w swoich ocenach. Trzeba przyznać, że jej umiejętności taneczne są na coraz wyższym poziomie. Beata Tadla ma nawet szansę zdobyć Kryształową kulę! Trzymacie kciuki?

„Dziękujemy❤️ Kochani, jesteśmy w finale? ogromna wdzięczność za Wasze wsparcie, za każde dobre słowo, za ciepło, za kwiaty, za smsy, za wszystko, co dostarczyło nam niezwykłych wzruszeń. Od dawna nie przeżywałam takich emocji❤️ Dziękuję moim bliskim, bez Was nie miałabym siły. Janku, jesteś mistrzem i najlepszym trenerem. Kochani, z taaaakim wsparciem to się musiało udać? zdyszani i pełni emocji po tangu zostaliśmy zalani falą ciepła❤️ kwiaty, koszulki, dobre słowo… Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten doping, bo pomógł dostać się do finału” – napisała Beata Tadla na Instagramie.

Jakie plany ma Beata Tadla po „Tańcu z gwiazdami”? Będzie się działo!

Już niedługo koniec tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jakie plany ma dziennikarka? Gwiazda chciałaby wreszcie wypocząć, „zresetować” cały organizm, który jest nadwyrężony po regularnych treningach do tanecznego show. Jednak jeszcze nie wie, gdzie pojedzie na wakacje. Tym tematem zajmie się dopiero po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. W podróż na pewno uda się z dorastającym synem Jaśkiem. Być może wybiorą rejony Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie byli. Do tej pory odwiedzili Los Angeles, Nowy Jork, Miami oraz Waszyngton.

Jasiek  cały czas próbuje mnie dopytać, dokąd jedziemy na wakacje. Jestem typowym zadaniowcem i zastanowię się nad urlopem dopiero po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. Ale mogę zdradzić, że zawsze marzyliśmy zawsze, by zwiedzić te rejony Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie byliśmy. Do tej pory widzieliśmy Los Angeles, Nowy Jork, Miami,  Waszyngton”, opowiada  „Party” Beata Tadla.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ