Woźniakowie-Starakowie Mazury

Jak Starakowie bawią się na Mazurach? Najlepszy weekend!

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem spędziła kolejny udany weekend! Gdzie tym razem pojawiła się para? Na Mazurach! Zakochani udowadniają, że w Polsce również można dobrze wypocząć i świetnie się bawić!

Woźniakowie-Starakowie Mazury

Weekendowy odpoczynek

Para niedawno wróciła z podróży poślubnej. Małżeństwo zdjęciami z egzotycznych wakacji dzieliło się na Facebooku. Teraz Agnieszka i Piotr odwiedzili rodzime Mazury i bardzo dobrze się tam bawili. Na szczęście pogoda im dopisywała! Zobaczcie, co robili!

Starakowie Mazury

Na fotkach widzimy, że dziennikarka nawet w weekend pamiętała też o sportowej aktywności, w końcu w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Agnieszka Woźniak-Starak ćwiczy

Ślub roku?

Przypominamy, że pod koniec sierpnia Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub. Ceremonia była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego sezonu w polskim show-biznesie. Para pobrała się w Ca’ Vendramin Calergi, a na przyjęciu weselnym goście bawili się w pięknym pałacu Pisani Moretta. Na wesele zaproszonych było wiele gwiazd. Przez następny tydzień dowiadywaliśmy się, jakie suknie miała panna młoda podczas uroczystości oraz poznawaliśmy kolejne szczegóły z tego wydarzenia. Niedawno para odbyła podróż poślubną w egzotyczne miejsce, teraz nadeszła kolej na rodzime klimaty!

Czy też lubicie Mazury? My uwielbiamy!

 

Źródło zdjęć: www. Instagram.com/aganajezykach oraz instagram.com/pwsas

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ