Jak Robert Lewandowski reaguje na swoje bramki

Jak Robert Lewandowski reaguje na swoje bramki? Ania uchyliła rąbka tajemnicy!

Robert Lewandowski jest bardzo dobrym piłkarzem, ale wciąż odczuwa niedosyt. Co robi po dobrze zagranym meczu i strzeleniu kilku goli? Ania Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy!

Jak Robert Lewandowski reaguje na swoje bramki? Ania uchyliła rąbka tajemnicy!

Robert Lewandowski we wszystkim chce być najlepszy, nawet w gry na konsoli i udaje mu się to!

„On nawet w gry na konsoli jest najlepszy. A jak nie jest, ogląda lepszych. W sieci. I chwilę później jest najlepszy” – mówi w „Elle Man” jego przyjaciel, Marek.

Pamiętacie mecz z Realem? Robert Lewandowski zachwycił wszystkich! Strzelił wtedy cztery bramki. Publiczność szalała, a co zrobił sportowiec po meczu? Poprosił o naleśniki, jednak to nie wszystko!

Po pamiętnym spotkaniu z Realem – strzelił wtedy cztery bramki – wszyscy szaleli maksymalnie podekscytowani. A Robert wrócił do domu i poprosił o naleśniki. Do mnie rzucił: „No co ty, zmywarki nie wstawiłeś?! – tłumaczy Marek.

5 bramek w 9 minut, a co było potem?

22 września 2015 roku Robert Lewandowski przeszedł samego siebie! Piłkarz strzelił 5 goli w 9 minut! Na trybunach trwało szaleństwo, wszyscy podziwiali polskiego zawodnika, a on? Ubolewał, że strzelił tak mało bramek. Mógł jeszcze szóstą i siódmą zdobyć…

„Kiedy Robert strzelił pięć bramek w dziewięć minut, był niezadowolony. Żalił się, że mógł szóstą zdobyć. Może i siódmą. Potem zaczął myć w domu podłogę” – mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z „Elle Man”.

To byłby koniec

Robert Lewandowski tłumaczy, że gdyby doszedł do momentu, w którym byłby zadowolony z siebie, to oznaczałoby, że przestał rozwijać się. Nie może do tego dopuścić. Chce jeszcze trochę pograć. 😉

Jakbym doszedł do momentu, kiedy jestem zadowolony z siebie, tobym przestał się rozwijać. Toby znaczyło, że „it’s time to say gooodbye” – wyjaśnia piłkarz.

Jesteście zaskoczeni?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ