Popraw swoje życie seksualne

71% Polaków w wieku 15-49 lat uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Zasadniczo, zdajemy się być zadowoleni z naszego życia erotycznego. Zawsze jednak może być lepiej. Co zrobić, aby czerpać większą przyjemność z seksu?

Źródło: theconversation.com

Przezwycięż kompleksy

Jeżeli chcemy czerpać prawdziwą radość z seksu, musimy najpierw zaakceptować nasze ciało. Jego negatywny obraz jest trudną do przeskoczenia przeszkodą na drodze do spełnienia seksualnego. Nie dajmy się kompleksom i pamiętajmy, że jeżeli partner zdecydował się towarzyszyć nam w stosunku intymnym, to uważa nas za osoby atrakcyjne i seksowne.

Pozbądź się wstydu

Wyrzuty związane z wychowaniem, kulturą, religią czy płcią, są złym doradcą w dążeniu do przyjemności w łóżku. Niezależnie od społecznych stereotypów, seks jest czynnością naturalną, która powinna być traktowana jako fajny element naszego życia.

Popracuj nad komunikacją

Nie łatwo rozmawia się o seksie. Nie obawiajmy się jednak mówić naszemu partnerowi o tym, co nam sprawia przyjemność, a czego wolelibyśmy unikać. Komunikacja działa w dwie strony, więc pytanie o preferencje partnera jest również jak najbardziej na miejscu.

Bądź hojny

Niezależnie od tego, czy jesteśmy w stałym związku, czy doświadczamy jedynie przelotnych znajomości, zawsze warto pracować nad sobą. Oczekując przyjemności warto najpierw dać coś od siebie.

Nie bój się eksperymentów

Warto znać własne preferencje oraz preferencje naszego partnera. Mimo wszystko, łóżkowe eksperymenty zawsze podkręcają temperaturę w sypialni.

Zwolnij

Choć żyjemy w nieustannie przyspieszającym świecie, warto znaleźć czas na seks i nie traktować go wyłącznie w kategoriach „szybkiego numerku” między jednym zajęciem a drugim.

Baw się!

Większość osób traktuje seks zbyt poważnie. Nie chodzi tu o przemyślany dobór partnerów, ale o analizowanie każdego z elementów relacji intymnej i zachowania partnera. Tymczasem, w trakcie seksu możemy się śmiać, żartować i wygłupiać. Do dzieła!

Źródło: buzzfeed.com

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ