Joga – ucz się od mistrzów!

Organizatorzy II Międzynarodowej Konferencji Jogi i Ajurwedy dają nam możliwość uczenia się sztuki jogi od najlepszych w tej dziedzinie. Przy okazji zbliżającej się konferencji, będziemy mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z guru Ch. Bhandarim. Ich uczestnicy będą mieli okazję połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką.

Źródło: materiały prasowe

Chandra Bhandari jest byłym ambasadorem Indii w Polsce i na Litwie oraz w Kambodży i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jego wieloletnia pasja związana ze zgłębianiem starożytnej nauki Indii, zaowocowała szeregiem publikacji na temat jogi i ajurwedy. Do polski, Bhandari powraca jako gość II Międzynarodowej Konferencji Jogi i Ajurwedy oraz prowadzący warsztaty „Nauka, Praktyka i Doświadczenie Jogi i Ajurwedy”.

5-dniowe warsztaty są połączone z udziałem w 2-dniowej konferencji, która odbywa się w dniach 26-28 czerwca 2015 r. Warsztaty przewidziane są na dwóch poziomach trudności – dla początkujących (22-28 czerwca) i zaawansowanych (26 czerwca-2 lipca). W programie znajdziemy 6 godzin praktyki jogi każdego dnia, naukę pranajamy i medytacji oraz wykłady i praktyczne zajęcia prowadzone przez lekarzy ajurwedyjskich ze Sri Lanki. Dla uczestników warsztatów przewidziane jest również 15% zniżki na wszystkie zabiegi w ajurwedyjskim Ceylon SPA, basen oraz sauna.

Więcej informacji znajdziecie na www.konferencjasulislaw.pl.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ