Kiedy urodzi Małgorzata Socha?

Jak odżywia się Małgorzata Socha? Nie zgadniecie, jaką ma dietę!

Małgorzata Socha w styczniu tego roku urodziła drugą córeczkę, której nadała imię Basia. Aktorka szybko wróciła do dobrej sylwetki. Gwiazda jednak zdradza, że nie katuje się restrykcyjnymi dietami i często pozwala sobie na kaloryczne pyszności.

Jak odżywia się Małgorzata Socha? Nie zgadniecie, jaką ma dietę!

Małgorzata Socha niedawno urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka ma na imię Basia. Aktorka zaledwie kilka miesięcy po porodzie zachwyca świetną sylwetką. Myślicie, że gwiazda serialu „Przyjaciółki” stosuje restrykcyjną dietę? Nic bardziej mylnego! Małgorzata Socha nie ukrywa, że często pozwala sobie na bardziej kaloryczne jedzenie. Jej słabością są słodycze. Jakie najbardziej?

„Sylwetka sylwetką, a żyć trzeba, więc się tym nie przejmuję. Uwielbiam sobie pozwalać na małe jedzeniowe słabostki. Nie mam z tym problemu, chociaż pewnie będę musiała to kiedyś odpracować. Lubię po prostu osładzać sobie życie czekoladą i lodami” – zdradził aktorka w rozmowie z „Faktem”.

Wy też nie możecie się bez nich obejść? 😉

https://www.instagram.com/p/BTWAZzrgg38/?taken-by=malgosia_socha

Dieta to nie wszystko

Małgorzata Socha mówi, że powrót do dawnej figury nie jest dla niej sprawą priorytetową. Macierzyństwo (zwłaszcza podwójne) to wielkie szczęście, ale nie zawsze jest łatwo. Często pojawia się zmęczenie, niewyspanie oraz różne rozterki. Gwiazda przekonuje, że nie ma sensu zawracać głowy drakońskimi dietami. Zawsze można założyć bieliznę wyszczuplającą. 😉

„Powrót do superfigury nie jest moim priorytetem. Od czego w końcu jest bielizna modelująca. Nie dajmy się zwariować. Nie chcę się katować na siłowni. Macierzyństwo nie jest łatwe, jest zmęczenie, niewyspanie, rozterki… Dajmy sobie luz przynajmniej w kwestii zrzucania kilogramów od razu po ciąży” – apeluje aktorka.

https://www.instagram.com/p/BR7uAOggIjl/?taken-by=malgosia_socha

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ