Marcin Lewandowski zareagował na rekord świata polskiej sztafety

Jak Marcin Lewandowski zareagował na rekord świata polskiej sztafety? To video to hit!

Męska sztafeta w niedzielne popołudnie dostarczyła wiele emocji! Polacy w finałowym biegu pobili halowy rekord świata. Zawody oglądał Marcin Lewandowski, srebrny medalista w biegu na 1500 metrów. Zobaczcie, jak sportowiec cieszył się zwycięstwem kolegów! To nagranie trzeba zobaczyć!

Bieg po złoto

Polscy lekkoatleci startujący podczas Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham spisali się na medal. Męska sztafeta 4×400 metrów w niedzielne popołudnie dostarczyła Polakom mnóstwo emocji! Karol Zalewski, Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Jakub Krzewina pewnie awansowali do finału, a potem udało im się pokonać prowadzących Amerykanów. Polscy zawodnicy nie tylko zdobyli złoty medal, ale też ustanowili nowy halowy rekord świata, który teraz wynosi 3:01.77. Gratulujemy!

Marcin Lewandowski również zapisał się w historii mistrzostw. Sportowiec w biegu na 1500 metrów zdobył srebrny medal. Polak ostatnie kółko zaczął na trzecim miejscu, ale ostatecznie wywalczył drugie miejsce z czasem 3:58.39, a Marokańczyk Abdelaatiego Iguidera wyprzedził go tylko o 0,04 sek.

Marcin Lewandowski oglądał na ekranie telewizora bieg męskiej sztafety! Video z jego reakcją pokazano na oficjalnym profilu Światowej Federacji Lekkiej Atletyki na Facebooku. Zobaczcie, jak sportowiec cieszył się z rekordu biało-czerwonych! To nagranie też przejdzie do historii!