Sylwia Lipka

Sylwia Lipka o fanach. Czy spotkały ją nieprzyjemności?

21-letnia Sylwia Lipka jest idolką wielu polskich nastolatków. Młoda piosenkarka, youtuberka oraz prezenterka nie może narzekać na brak popularności. Jej fanpage na Facebooku lubi ponad 99 tysięcy osób. Ma również liczne grono fanów na Instagramie. Czy odczuwa już już cienie sławy?

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka jest 21-letnią wokalistką, prezenterką oraz youtyberką. Swój kanał założyła w 2009 roku. Miała wtedy zaledwie 13 lat. Na początku swojej drogi śpiewała na lokalnych konkursach i festynach. Dziś ma na swoim koncie album studyjny “Szklany sen”. Jej najpopularniejsza piosenka to “Chcę zapomnieć”. Młoda gwiazda ma liczne grono fanów, z którymi ma bardzo dobry kontakt. A czy dostrzega już cienie sławy? Niestety tak. Co jej najbardziej przeszkadza?

“Niestety zdarza się tak, że fani nie wiedzą, że śledzenie jest nie na miejscu. Zdarza się tak, że gdy wychodzę z metra, jestem w okolicy mojego domu, to idę przez dwadzieścia minut, bo ktoś mnie śledzi. Nie chcę zdradzać, gdzie mieszkam i bardzo tego pilnuję. To są jedyne sytuacje, które drażnią” – mówi Sylwia Lipka w rozmowie z “Party”.

Wierna fanka

A co ją najbardziej pozytywnie zaskoczyło? Okazało się, że jedna z fanek przyleciała na koncert młodej piosenkarki aż z Anglii!

“Jedna dziewczyna strasznie mnie zaskoczyła, gdyż przyleciała na mój koncert z poprzedniej trasy koncertowej aż z Anglii, bo za granicą nie ma jeszcze moich koncertów. Z tego, co wiem, to wszystko się opóźniło i jako ostatnia weszła, więc bardzo cieszę się, że zdążyła” – opowiada wokalistka.

Gwiazda dostaje czasem prezenty od fanów. Który podarek bardzo przypadł jej do gustu?

“Na sobie nawet mam. To jest bransoletka. Z jednej strony ma napis: far away, a z drugiej jest napisane “Szklany sen”. To jest prezent bliski mojemu sercu i noszę go na co dzień odkąd go dostałam, czyli od koncertu w Warszawie” – mówi Sylwia Lipka.

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: screen/youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...