Ewa Minge miała kiedyś nadwagę

Ewa Minge Ewa Minge o modelkach: Nie ma nic przeciwko „szczupłym szczypiorkom”, ale…

Ewa Minge wspomina swój ostatni pokaz w Paryżu. Projektantka chce, aby moda nie była tylko pustym obrazem, ale żeby przekazywała ważne treści. Gwiazda w mocnym wpisie mówi o modelkach – „szczupłych szczypiorkach’, ale także o dziewczynach, które mają obfite kształty. Które z nich mogą odnosić sukcesy w świecie mody?

Na fali emocji

Projektantka wspomina swój ostatni pokaz w Paryżu. Emocje związane z projektem pozwoliły jej z radością i energią podjąć kolejne wyzwania. Wiele marzeń Ewy Minge coraz częściej się spełnia.

„Paryz zszedł ze mnie naturalnie . Naturalnie na fali emocji weszłam w kolejne projekty . Taki stan daje zawsze silny impuls do dalszego tworzenia i pracy . Echo pokazu nadal wybrzmiewa i jeszcze długo jego dźwięki bedą niosły moją wyobraźnie i odwagę w kolejnych marzeniach ,ktore coraz cześciej są już celem jak przyjemną mrzonką” (pisownia oryginalna) – cieszy się Ewa Minge.

Ewa Minge o modelkach: Nie ma nic przeciwko „szczupłym szczypiorkom”, ale…

Projektantka zauważa, że trzeba mieć odwagę, by sprzeciwić się istniejącym kanonom. Od zawsze do świata mody mogły „wejść” osoby, które były bardzo szczupłe, wręcz wychudzone. Gwiazda nie ma nic przeciwko „szczupłym szczypiorkom”, ale również ceni modelki o bardziej obfitych kształtach. Ewa Minge jest otwarta na nowy wymiar kobiecego piękna. Jest ciekawa, czy inne osoby również nie zamykają się w schematach.

„Pozostała jednak we mnie pewna stała . Przekonanie ,że moda nie musi być pustym obrazem artystycznym. Trzeba mieć jednak odwagę postawić się przeciwko schematom i nierealnym wizjom ,ktore powieszone w ramie na ścianie nikomu nie robią krzywdy ale przedstawione na ludziach powodują złudzenie norm . Swiat mody od zawsze hołdował androgenicznym wychudzonym sylwetkom . Był moment kiedy kobiety traciły na wybiegu swoją płeć . Nie mam nic przeciwko szczupłym szczypiorkom ale i nie mam nic przeciwko kobiecym ,obfitym kształtom . Program Supermodelka Plus Size otworzył mnie na inny wymiar piękna . Jestem ciekawa czy we wrześniu otworzy Was?” (pisownia oryginalna) – zastanawia się Ewa Minge.

Już po wakacjach na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć nową produkcję „#Supermodelka Plus Size”,  w którym zobaczymy przyszłe modelki XXL. Będziecie oglądać program?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/EVA MINGE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ