Izabela Zeiske gwiazdą modelingu! Uczestniczyła w pokazie mody

Izabela Zeiske gwiazdą modelingu! Uczestniczyła w pokazie mody

Izabela Zeiske z „Googlebox. Przed telewizorem” ma coraz więcej fanów na Instagramie. Uczestniczka popularnego programu została również zauważona przez branżę modową. Właśnie ma za sobą pierwszy pokaz!

Izabela Zeiske gwiazdą modelingu! Uczestniczyła w pokazie mody

Sympatyczna Izabela Zeiske popularność zdobywa dzięki „Googlebox. Przed telewizorem”. Już niedługo będzie miała 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Ma liczne grono fanów, którzy komentują każdy jej post. Uczestniczka programu ostatnio uczestniczyła nawet w pokazie modowym! Zobaczcie!

„Kochani ,wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w pokazie mody @plussizepoland.pl .Wspaniały pokaz na miarę Paryża czy Mediolanu.Cudowni ludzi; organizatorzy i modelki.Jestem pod wrażeniem i dla polskich producentów marek dbających o wygląd i samopoczucie kobiet o nieprzecietnych kształtach ,zarówno odzieży wierzchniej jak i bielizny ‘ – czytamy na jej Instagramie pod zdjęciami.

View this post on Instagram

Kochani ,wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w pokazie mody @plussizepoland.pl .Wspaniały pokaz na miarę Paryża czy Mediolanu.Cudowni ludzi; organizatorzy i modelki.Jestem pod wrażeniem i dla polskich producentów marek dbających o wygląd i samopoczucie kobiet o nieprzecietnych kształtach ,zarówno odzieży wierzchniej jak i bielizny. ————————————– Wystawcy ;@karko.pl @shine_moda_plussize @kochamciuchy.pl. Evi , Iwa , Eight, Design, Dama Kier ,Mest Fashion. bielizna; www.nazeli.com.pl. www.krisline.com. ———————————————————— Torebka @dzierganka. sukienka @karko.pl. ——————''————————————————- @plussizepoland.pl @ttv.pl #goggleboxprzedtelewizorem #plussizefashion #pieknapolska #pieknechwile #pieknekobiety #pretty #pretywoman #bloggerstyle #blogger #bloggerstyle #plussizegirls #plussizemodel #targimody #targimody #łowicz #pieknapolka ##piękna

A post shared by Izabela Zeiske (@izabelazeiske) on

Spodobaliśmy się jako rodzina

A jak to się stało, że pani Izabela trafiła do telewizji? Wszystko za sprawą programu „Rozmowy w toku”, w którym wraz z bliskimi wzięła udział. Jednak znaleźli się w nim za sprawą pewnego szalonego pomysłu…

Występ w programie Ewy Drzyzgi okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż zaowocował dalszą karierą telewizyjną. Rodzina przeszła casting i tym sposobem znalazła się w „Googlebox. Przed telewizorem”

– Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter. Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”. To był impuls, bo nie wiem czemu trochę skłamałam i gdy kliknęłam, to zdałam sobie sprawę, że wrobiłam mojego męża. Szybko do niego zadzwoniłam, a że on mnie już dobrze zna, więc tylko zapytał: „I co ty znowu wymyśliłaś”? Zadzwonili do niego i od razu powiedział: „tak, wszystko się zgadza, ale ja oddam żonę, ona lepiej wytłumaczy jak wygląda nasze życie, bo ja jestem mniej rozmowny”. Zrobiliśmy małe show w programie i już po niecałym miesiącu zadzwoniła do nas pani z propozycją castingu w Warszawie – mówiła pani Izabela w rozmowie z party.pl.

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....