Izabela Janachowska

Izabela Janachowska o porodzie i macierzyństwie. Co jest najtrudniejsze?

Izabela Janachowska niedawno urodziła pierwsze dziecko. Prowadząca programy o tematyce ślubnej cieszy się  macierzyństwem. Jak sobie radzi w nowej roli?

Izabela Janachowska bardzo chciała zostać mamą, już od dawna planowała poświęcić dziecku dużo czasu, jednak wiedziała też, że nie może zapomnieć od wypoczynku, który jest niezbędny każdej młodej mamie. Kto jej pomaga?

„Od początku wiedziałam, że chcę poświęcić dziecku jak najwięcej czasu, ale towarzyszyła mi też myśl, że dobra mama to szczęśliwa mama. Dlatego staram się nie doprowadzać do sytuacji, kiedy jestem totalnie wyczerpana. Poprosiłam o pomoc moją mamę, dzięki niej mogę spokojnie odpocząć, bo wiem, że mój synek jest w najlepszych rękach. Dzisiaj widzę, że ogarnięcie dziecka samodzielnie to jest prawdziwy meksyk!”– mówiła Izabela Janachowska w rozmowie z „Party”.

Znana weeding planerka mówi, że nie jest łatwo opiekować się dzieckiem, jednak jest w tym coś fascynującego.

„W domu pojawia się nowy człowiek, którego musisz się nauczyć, zapewnić mu wszystkie wygody. To trudne, ale i bardzo wdzięczne zadanie” – mówi gwiazda.

Zaskakujący poród

A jak było z porodem? Czy Izabela Janachowska stresowała się przrd rozwiązaniem? Okazuje się, że ta chwila nadeszła szybciej niż myślała!

(…) To naturalne, że kiedy robisz coś po raz pierwszy, budzi to w tobie niepokój. Ale sytuacja nas zaskoczyła, bo synek urodził się trochę wcześniej, niż było zaplanowane. Nie miałam więc czasu wpaść w stres przedporodowy. Poszłam do mojego lekarza na zwykłą wizytę i nagle usłyszałam: „Pani Izabelo, ale przecież poród właśnie się zaczyna! Zapraszamy do szpitala” (śmiech) – zdradziła gwiazda.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2370 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży
Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc zostanie ojcem! Radosną nowiną aktor podzielił się w mediach społecznościowych. Gratulujemy! Borys Szyc...