Iza Miko była molestowana w pracy

Iza Miko była molestowana w pracy? Szczere wyznanie aktorki

W październiku 2016 roku cały świat dowiedział się, że amerykański producent filmowy Harvey Weinstein przez wiele lat molestował seksualnie celebrytki. Szokujące informacje potwierdziło wiele gwiazd m.in. Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow oraz Cara Delevingne. A czy Iza Miko również spotkała się z molestowaniem w Hollywood?

#MeToo wśród gwiazd

„New York Times” w październiku 2017 roku podał, że amerykański producent Harvey Weinstein przez wiele lat molestował seksualnie aktorki, a także swoje pracownice. W ciągu kilkunastu dni wiele kobiet przyznało, że mężczyzna niejednokrotnie składał im niemoralne propozycje. Na temat seksafery wypowiedziały się m.in. Gwyneth Paltrow, Cara Delevingne Angelina Jolie i Lena Headey.

Skandal sprowokował społeczną dyskusję związaną z molestowaniem kobiet. Aktorka Alyssa Milano zaproponowała, żeby wszystkie kobiety, które kiedyś były molestowane seksualnie, napisały w mediach społecznościowych #JaTeż (#MeToo), aby pokazać skalę tego zjawiska.

Iza Miko była molestowana w pracy? Szczere wyznanie aktorki

Iza Miko mieszka i pracuje w Los Angeles. Jakie ma zdanie na temat akcji #MeToo? Czy zmieniła ona podejście hollywoodzkiego świata do tematu molestowania?

„Po wybuchu afery, widzę, że stosunek do kobiet zmienił się niemal z dnia na dzień. Czuję to szczególnie jako producentka. Ostatnio umawiając się na służbowe spotkania, od razu wiem, że nie będzie żadnych podtekstów seksualnych. Od paru miesięcy atmosfera się wyraźnie oczyściła, a faceci boją się, żeby ktoś ich przypadkiem nie oskarżył o molestowanie” – powiedziała Iza Miko w rozmowie z „Party”.

Ordynarne propozycje

A czy aktorka była kiedyś molestowana? Gwiazda przyznaje, że kilkakrotnie spotkała się niewłaściwym zachowaniem. Na szczęście rzadko spotykają ją takie sytuacje. Iza Miko wyznaje, że seks jest dla niej czymś wyjątkowym i nigdy nie traktuje go jako sposobu na osiągnięcie swoich celów.

„Miałam parę sytuacji, które były ordynarnym zachowaniem kogoś, komu się wydawało, że może wszystko. Na szczęście mnie rzadko spotykają podobne sytuacje, bo wystarczy ze mną spędzić kilka minut i od razu wiadomo, że nie warto próbować. Myślę, że to przede wszystkim kwestia wychowania. Moja mama zawsze dawała mi poczucie, że mogę osiągnąć wszystko bez pójścia na skróty. Seks był dla mnie czymś wyjątkowym, nie do pomyślenia było aby traktować go jako sposób na osiągnięcie czegokolwiek” – opowiedziała Iza Miko.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...