Polska instamatka: „Pociążowy brzuch? Jest! Rozstępy na nim? Są!” Tych słów potrzebują wszystkie kobiety!

Ida Nowakowska o swoim małżeństwie. Jak utrzymują relację na odległość?

Ida Nowakowska i jej mąż Jack niedawno obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Jej ukochany na co dzień mieszka w innym kraju, jednak ich miłość kwitnie. Jak oni to robią?

Ida Nowakowska o swoim małżeństwie. Jak utrzymują relację na odległość?

Ida Nowakowska poznał swojego męża Jacka Herndona, gdy była na pierwszym roku studiów w Kalifornii. Szybko ich znajomość przerodziła się w coś więcej. Jak wyglądały ich zaręczyny?

Jack oświadczył mi się nieoczekiwanie podczas pierwszej wizyty w Polsce. Dał mi wtedy pierścionek, który sam zrobił ze złotego drucika. Na nic innego nie było go wtedy stać. Czułam, że to niesamowity facet – mówiła Ida w rozmowie z „Fleszem”.

Nieoczekiwany obrót wydarzeń

Para pobrała się w Kalifornii w polskiej parafii. Jednak okazało się, że przed małżeństwem stoi poważne wyzwanie. Jej ukochany musiał jechać na rok do Chin, a później do Waszyngtonu na studia. Ida czuła, że powinna zostać w Los Angeles. To był trudny wybór. Na szczęście bardzo pomogła jej mama. Panie mają ze sobą bliską relację i wiele je łączy. Co doradziła córce?

Tu byli cudowni przyjaciele i mentorzy, którzy pomogli mi zbudować moje myślenie. Miałam też agentkę, która planowała zrobić ze mnie „gwiazdę Hollywood”. Wydawało mi się, że chcę zostać w tym mieście do końca życia. Nie chciałam wyjeżdżać. Biłam się więc z myślami długo. (…) Mama. Bardzo jej ufam. Powiedziała mi wtedy, że rodzina jest najważniejsza, a strata taty mocno jej o tym przypomniała. Spakowałam swoje rzeczy, samochód wstawiłam do garażu, pożegnałam przyjaciół i wyjechaliśmy do Nankinu.

View this post on Instagram

better together. ••• There is no combination of words I could put on the back of a postcard No song that I could sing, but I can try for your heart Our dreams, and they are made out of real things Like a, shoe box of photographs With sepia-toned loving Love is the answer, at least for most of the questions in my heart Like why are we here? And where do we go? And how come it's so hard? It's not always easy and Sometimes life can be deceiving I'll tell you one thing, it's always better when we're together It's always better when we're together Yeah, we'll look at the stars when we're together Well, it's always better when we're together Yeah, it's always better when we're together — @jackjohnson ••• 📷 @minniethephotographer @mikiphotomiki

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

Jak jest teraz?

Choć para mieszka oddzielnie, to małżeństwo dużo rozmawia przez telefon. Teraz Jack przyjechał na wakacje do Polski. Tancerka jest przekonana, że za jakiś czas znajdą miejsce na ziemi, które nazwą swoim wspólnym domem. Tego im życzymy!

Dużo rozmawiamy przez telefon. Mam też pewność, że Jack jest moim najlepszym przyjacielem. Poznaliśmy się wcześnie, więc gdybyśmy mieli przez cały czas rezygnować ze swoich osobistych aspiracji, to czulibyśmy frustrację. A ja bardzo ufam Jackowi, wiem, że nie jest typem faceta, który dużo imprezuje, więc takie poczucie bezpieczeństwa nam sprzyja – mówi Ida Nowakowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – https://www.flickr.com/photos/96799800@N07/42558708124/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72060603

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...