Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce

Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce. Co napisała na Instagramie?

W środę wieczorem w Polsce wylądował samolot z Donaldem Trumpem, żoną Melanią oraz jego dwudziestoma najbliższymi współpracownikami. W delegacji znalazła się córka prezydenta USA – Ivanka Trump wraz z mężem Jaredem Kushnerem. Nie od dziś wiadomo, że Ivanka Trump jest gwiazdą Instagrama. W mediach społecznościowych dodała wpis związany z wizytą w Polsce. Co napisała?

Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce. Co napisała na Instagramie?

Donald Trump przyleciał do Polski wraz z małżonką Melanią oraz grupą swoich najbliższych współpracowników. Wśród nich znalazła się córka Ivanka Trump i jej mąż Jarede Kushner. Oboje pełnią ważne funkcje. 35-letnia córka prezydenta jest asystentką ojca, a także  wiceprezesem firmy The Trump Organization, a jej mąż objął stanowisko doradcy Donalda Trumpa.

Ivanka Trump jest aktywna w mediach społecznościowych. Co napisała na temat wizyty w naszym kraju?

“Jestem podekscytowana przybyciem do Polski zeszłej nocy. Czekam na wspaniały dzień, bo jestem po raz pierwszy w Warszawie” – czytamy na Instagramie córki prezydenta USA.

Co Ivanka Trump będzie robić w Warszawie?

Wiadomo już, że Ivanka Trump  przed Pomnikiem Bohaterów Getta odda hołd pomordowanym Żydom w podczas II wojny światowej. Być może zwiedzi też Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Co wiemy o córce prezydenta USA?

Ivanka Trump jako nastolatka rozpoczęła karierę w modelingu. Jej zdjęcia znalazły się m.in. w magazynie „Elle” czy „Seventeen”. Brała udział również udział w reklamach Tommy’ego Hilfigera oraz występowała na pokazach Thierry’ego Muglera i Versace. Współprowadziła też konkurs Miss Teen USA. Jednak po ukończeniu szkoły zakończyła swoją przygodę z modelingiem. Nie wspomina jej dobrze. O swoich koleżankach z wybiegów mówiła, że okazały się „się najbardziej podłymi, podstępnymi i wrednymi dziewczynami na tej planecie (…), rozpieszczonymi, niedouczonymi, samowolnymi nastolatkami, których każdy sukces musiał być zawsze okupiony czyimś rozczarowaniem”.

Ivanka Trump studiowała zarządzanie na Wharton Business School University w Pensylwanii. Później pracowała w firmie deweloperskiej. W międzyczasie zajmowała się sprzedażą m.in. biżuterii, a także dziecięcego obuwia. Po kilku latach zatrudniła się w firmie swojego ojca. Stworzyła również kolekcję damskich dodatków, toreb, perfum i okularów przeciwsłonecznych, które są dedykowane kobietom pewnym siebie oraz umiejących odnaleźć się w każdej sytuacji.

Czy odnajdzie się także podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce?

Bye NYC! Until next time… 😘

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć:www.facebook.com/ Ivanka Trump

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...