Ile Krzysztof Gojdź schudł w „Tańcu z gwiazdami”

Ile Krzysztof Gojdź schudł w „Tańcu z gwiazdami” i jak poprawiał swoją urodę?

Krzysztof Gojdź bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Lekarz za każdym razem otrzymane honorarium przekazuje na cele charytatywne. Trzeba przyznać, że dobrze mu idzie na tanecznym parkiecie. Ile słynny doktor schudł podczas treningów do show? I co poprawiał w swoim wyglądzie?

Ile Krzysztof Gojdź schudł w „Tańcu z gwiazdami” i jak poprawiał swoją urodę?

Krzysztof Gojdź zaskoczył swoich fanów, gdyż zapowiedział, że całe swoje honorarium przekaże na cele charytatywne. Chce wesprzeć osoby potrzebujące oraz fundacje. Zależy mu na dawaniu dobra.

“Mój dzień wygląda teraz tak: rano 3 godziny treningu do Tańca z gwiazdami, póżniej klinika i pacjenci, a wieczorem znowu trening tańca. Po czym padam ze zmęczenia aby wstać na trening. Ten program to ogromne wyrzeczenie. Nie ukrywam, że mam już dość, ale mam szczytny cel i się nie poddaję” – pisze doktor na Facebooku.

A co dał mu „Taniec z gwiazdami” i ile schudł podczas treningów?

-„Taniec z gwiazdami” nauczył mnie postawy. Zawsze byłem zgarbiony, a teraz zupełnie inaczej stoję. Jestem wyprostowany. Schudłem ok. 5 kilogramów. Na pewno nie będę w przyszłości potrzebował żadnej liposukcji ani innych zabiegów. Sport jest najważniejszy i dzięki niemu możemy zrzucić zbędne kilogramy, tym bardziej przed wiosną – mówi Krzysztof Gojdź w rozmowie z portalem “Party”.

Trzymacie za niego kciuki?

Te zabiegi odczuł na własnym ciele

Fani również chcą wiedzieć, jak lekarz poprawia swój wygląd. Nie jest tajemnicą, że słynny doktor testuje różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Mężczyzna przyznaje, że wypróbował botoks. Co jeszcze?

“Robię swoje, robię to, co kocham w życiu. Przyznaję się, że coś poprawiłem. Dlaczego nie. Chcę pokazać, że można dbać o siebie, dobrze wyglądać, jak na swój wiek. Ale zobacz, botoks mi popuścił. Tak naprawdę nie robiłem nic poza botoksem, przeszczepem włosów i powieki mam wycięte. Już mi zasłaniały oczy, a to mogłoby mieć zły wpływ na mój wzrok” – tłumaczy lekarz.

A czy jego taneczna partnerka Waleria potrzebuje zabiegów z zakresu medycyny estetycznej?

“Walerka jest tak młodą dziewczyną, że jeszcze nie potrzebuje mojej ingerencji” – mówi Krzysztof Gojdź.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...