Iga Krefft pokazała kolejne odważne zdjęcie

Iga Krefft była w szkole kozłem ofiarnym. Jak to się skończyło?

Iga Krefft ma na swoim koncie spory dorobek filmowy. Jednak to serial „M jak miłość” sprawił, że młoda gwiazda stała się rozpoznawalna. Aktorka przyznała, że w dzieciństwie nie miała łatwo, gdyż była w szkole kozłem ofiarnym. Jak sobie poradziła z tą sytuacją?

Iga Krefft była w szkole kozłem ofiarnym. Jak to się skończyło?

Iga Krefft w „M jak miłość” gra od 2007 roku. Aktorka miała wtedy 12 lat. Przyznaje, że w dzieciństwie była w szkole kozłem ofiarnym. Koleżanki i koledzy z klasy odsunęli się od niej. Bardzo brakowało jej dobrych relacji z rówieśnikami. Dzieci dokuczały jej, gdyż miała rude włosy, piegi, inne ubrania i zachowywała się inaczej niż wszyscy. Jakie pomysły przychodziły jej do głowy?

– Był taki czas kiedy moi koledzy i koleżanki z klasy zrobili ze mnie kozła ofiarnego. Pamiętam, że bardzo to przeżywałam, że nikt mnie nie lubi, że nie mam kolegów. A było tak, bo wygalałam inaczej, miałam inne ubrania, zachowywałam się inaczej niż wszyscy. I wiadomo, że przychodziły mi że może faktycznie powinnam przefarbować włosy na taki bardziej zwykły kolor bo byłam ruda. I może powinnam smarować twarz kremem przeciwko piegom, bo miałam piegi na twarzy- mówiła Iga Krefft w filmiku na Facebooku.

Jestem dumna

Co poradziła jej mama?

– Pamiętam moją mamę, która mówiła mi – „Ty się w ogóle tym nie przejmuj, że ci dokuczają, za kilka lat zobaczysz gdzie ty jesteś, a gdzie będą oni”. I mimo, że życzę im z całego serca wszystkiego dobrego, to teraz patrzę na siebie na to gdzie jestem i gdzie będę mieć szansę być za jakiś czas. I jestem dumna z tego, że faktycznie zostałam sobą i nie zaczęłam używać kremu przeciwko piegom – powiedziała aktorka.

„Pamiętaj – cokolwiek się zdarzy- zawsze bądź sobą, pokochaj siebie takim jakim jesteś!”- podsumowała Iga Krefft na Facebooku.

Popieramy słowa aktorki!

https://www.facebook.com/OfeliaIgaKrefft/photos/rpp.162186103812423/1683401611690857/?type=3&theater

————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Ofelia – Iga Krefft

ZOSTAW ODPOWIEDŹ