Zaskakujący wpis Justyny Żyły o byłym mężu! Niewiele osób wie...

Zaskakujący wpis Justyny Żyły o byłym mężu! Niewiele osób wie…

W Oberstdorfie trwa Turniej Czterech Skoczni. Polacy zdobywają miejsca w pierwszej dziesiątce. Obecnie najlepiej skacze Piotr Żyła, który zajął 6 miejsce. Nie da się ukryć, że forma skoczka jest coraz lepsza. Kibicuje mu była żona Justyna. Przeczytajcie, co napisała na Instagramie!

Zaskakujący wpis Justyny Żyły o byłym mężu! Niewiele osób wie…

Piotr Żyła jest w bardzo dobrej formie. Niektórzy fani twierdzą, że rozstanie z żoną wyszło mu na dobre. Justyna Żyła postanowiła odnieść się do tych słów!

„Niewiele osób wie jak to jest żyć ze sportowcem, wiec bolą mnie treści które mówią o tym ze Piotrek odcinając się od „toksycznej baby” w końcu dobrze skacze.

Gdyby nie skakał byłoby ze jest zmęczony przez medialna wojnę. Jednak nasza historia to 15 lat w których nie udzielałam się medialnie a Piotrek pracował . Teraz mimo wszystkiego nadal mu kibicuje i będę to robiła niezależnie od tego komu się to podoba bo łącza nas dzieci i 15 lat pracy i poświęcenia by mógł odnosić sukcesy i tego mu życzę z całego serca a także wygranej na turnieju! gopoland#piotrekpowodzenia#trzymamy#kciuki#wygrasz#nalezy#sie#jestesnajlepszy## (pisownia oryg.)” – czytamy na Instagramie Justyny Żyły. 

W komentarzach rozpoczęła się burza. Nie wszystkim przypadł do serca wpis byłej żony sportowca. Co jeszcze zauważają internauci?

„Ale Ty to kochasz , non stop Piotrek Piotrek, wstawiasz zdjęcia, wspominasz jak było pięknie, ale musiałaś cos dla chłopa zrobić , skoro on w ogóle o Tobie nie wspomina (…)” – napisała jedna z fanek. 

Jak odpowiedziała Justyna Żyła?

„Nie wstydzę się tego,ze go zawsze kochaliśmy i będziemy kochać! To ujma?” – napisała Justyna Żyła.

https://www.instagram.com/p/BrdelW_nSb2/

Pierze brudy

Była ukochana sportowca 18 grudnia zadebiutowała jako prowadząca program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, w którym godzi skłócone pary, znajomych, sąsiadów. Konfrontacja między bohaterami ma oczyścić atmosferę.  Justyna ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Była partnerka skoczka będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy.

Myślicie, że między Justyną a Piotrem doszło do takiej rozmowy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/justynazyla/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ