Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć

Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć! „Oj, było ciężko”. Co ją motywuje?

Ania Lewandowska od wielu lat propaguje zdrową dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Jednak trenerka zdradziła, że jej czasami też nie chce się ćwiczyć! Jak sobie wtedy radzi? Co pozwala jej pokonać chwilowy kryzys?

Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć! „Oj, było ciężko”. Co ją motywuje?

Ania Lewandowska już zakończyła swoją karierę sportową. Gwiazda od kilku lat zajmuje się promocją zdrowia. Propaguje zdrową, zbilansowaną dietę oraz regularną aktywność fizyczną.  Jednak przyznaje, że jej również czasami nie chce się ćwiczyć.

„Ojjjj było ciężko🙈Wczoraj i przedwczoraj odpoczynek…ah no i w piątek 😆 ale dzisiaj już walczyłam na treningu, mimo, że (muszę się przyznać 🙈😆)bardzo mi się nie chciało 😅” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Już po kryzysie

Jak sobie poradziła ze zniechęceniem? Co ją zmotywowało do działania?

“Zmotywował mnie jednak fakt, że zawsze po wykonaniu założonego wcześniej planu czuję napływ energii i satysfakcję.💥💥💥💥💥💪🏻 Mam nadzieję, że Wam poszło łatwiej ✌🏻 P.s. Bez wątpienia ❄️☃️Zima nadeszła pełną parą.😱☃️😍” – napisała trenerka.

Internautki pociesza myśl, że Ani również się czasem nie chce. Każda osoba może mieć chwile zniechęcenia, najważniejsze, aby je przełamywać! 

“No właśnie żeby się tak chciało jak się tak bardzo nie chce;)”

“Dobrze wiedzieć że Tobie tez sie czasem nie chce Aniu 😄😃”,

“Tak to jest jak się przerwę robi to potem ciężko się zebrać 😜 ja po paru tygodniach przerwy poszłam wczoraj ćwiczyć wreszcie! I żeby nadrobić planuje teraz ćwiczyć codziennie, no zobaczymy… Hihi 😅💪” – pisały użytkowniczki Instagrama.

Jednak wiele z nich się nie poddaje!

“A Pani Ania zmotywowała mnie tym postem 😁😊😊”,

“O matko… zobaczyłam tego posta i chyba jednak sie zbiore w sobie. Moja trojca swieta ( dwoch synow 13 i 3 i corka 11) juz spia. Wstawie zmywarke i na mate 🙂 @annalewandowskahpba pierwszy raz Teoj trening. Jestem bardzo ciekawa 🙂 a o 6 trzeba wstac do pracy… :/” – komentowały fanki Ani Lewandowskiej.

A wy, jakie macie sposoby na kryzys?

Ojjjj było ciężko🙈Wczoraj i przedwczoraj odpoczynek…ah no i w piątek 😆 ale dzisiaj już walczyłam na treningu, mimo, że (muszę się przyznać 🙈😆)bardzo mi się nie chciało 😅 Zmotywował mnie jednak fakt, że zawsze po wykonaniu założonego wcześniej planu czuję napływ energii i satysfakcję.💥💥💥💥💥💪🏻 Mam nadzieję, że Wam poszło łatwiej ✌🏻 P.s. Bez wątpienia ❄️☃️Zima nadeszła pełną parą.😱☃️😍 #motivationbyann #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #workoutbyann #planbyann it was hard! yesterday and the day before yesterday's i had days off, but today I was already fighting at the training, although (I must admit :)) I did not really want to 😅 However, I was motivated by the fact that I always feel a extra flow of energy and satisfaction after completing my plan. P.S. Without a doubt, ❄️☃️ Winter is here.

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

———————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

88 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
burger king
Klasyczna wołowina czy wersja wegańska? Zobacz, jakie burgery wybierają Polacy

Ikona świata fast foodów? Bez dwóch zdań: burgery. To kultowe już danie kuchni amerykańskiej podbiło...