Joanna Jarmołowicz urodziła: „Mamy to”

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz dziecka!

Joanna Jarmołowicz kilka miesięcy temu została mamą chłopca o imieniu Józef. Choć aktorka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, to tym razem zaskoczyła fanów – pokazała twarz swojego synka! Internauci zachwyceni!

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz dziecka!

Joanna Jarmołowicz we wrześniu urodziła syna w szpitalu świętej Rodziny w Warszawie. Józef rośnie jak na drożdżach. Gwiazda po kilku miesiącach zdecydowała się pokazać jego twarz, a wszystko za sprawą książki, którą wydał jej partner wraz ze starszym pokoleniem.

„Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą? Józef K.- napisała humorystycznie Joanna Jarmołowicz na Instagramie.

Zobaczcie, jaki chłopiec już jest duży!

„Ale podobny do taty! ?? Słodziak ??”,

„Gratulacje dla dziadka i taty!! ?? Jesteś przeuroczy! :)”,

„Jaki fajny Jozio?♥️,mały rosnie ?” – komentowali fani. 

A tak Joanna Jarmołowicz podzieliła się z fanami radosną nowiną. Dziękowała fanom za wsparcie, a także pracownikom szpitala, w którym urodził się jej syn. 

„Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ❤️” – napisała aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Joanna Jarmołoicz 3 i Klaudia Chalejcio 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55387479

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....