Joanna Jarmołowicz urodziła: „Mamy to”

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz dziecka!

Joanna Jarmołowicz kilka miesięcy temu została mamą chłopca o imieniu Józef. Choć aktorka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, to tym razem zaskoczyła fanów – pokazała twarz swojego synka! Internauci zachwyceni!

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz dziecka!

Joanna Jarmołowicz we wrześniu urodziła syna w szpitalu świętej Rodziny w Warszawie. Józef rośnie jak na drożdżach. Gwiazda po kilku miesiącach zdecydowała się pokazać jego twarz, a wszystko za sprawą książki, którą wydał jej partner wraz ze starszym pokoleniem.

„Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą? Józef K.- napisała humorystycznie Joanna Jarmołowicz na Instagramie.

Zobaczcie, jaki chłopiec już jest duży!

https://www.instagram.com/p/B53e2k3nfaW/

„Ale podobny do taty! ?? Słodziak ??”,

„Gratulacje dla dziadka i taty!! ?? Jesteś przeuroczy! :)”,

„Jaki fajny Jozio?♥️,mały rosnie ?” – komentowali fani. 

https://www.instagram.com/p/B5uwDsYHwnt/

A tak Joanna Jarmołowicz podzieliła się z fanami radosną nowiną. Dziękowała fanom za wsparcie, a także pracownikom szpitala, w którym urodził się jej syn. 

„Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ❤️” – napisała aktorka.

https://www.instagram.com/p/B3XFqHaHk4b/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Joanna Jarmołoicz 3 i Klaudia Chalejcio 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55387479

ZOSTAW ODPOWIEDŹ