Kasia Sawczuk odpadła z Tańca z Gwiazdami. To była porażka

Kasia Sawczuk odpadła z Tańca z Gwiazdami. To była porażka? Jest komentarz gwiazdy!

Kasia Sawczuk odpadła w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Fani są zdziwieni, zwłaszcza że otrzymała całkiem dobre oceny od jury. Aktorka zabrała głos w tej sprawie!     

W pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami” z programem pożegnała się Kasia Sawczuk. Dla wielu fanów taki obrót sytuacji był dużym zaskoczeniem, gdyż para otrzymała dość dobre oceny od jury.

„Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelkie wsparcie jakie od Was otrzymałam w sms-ach, komentarzach, czy rozmowach. Jesteście wspaniali. Wasze ciepłe słowa dodawały mi sił” – pisze aktorka.

Katarzyna Sawczuk cieszy się, że dane jej było wziąć udział w programie. Podczas przygotowań oraz odcinka na żywo dużo się nauczyła.

 -Cały proces przygotowawczy do @tanieczgwiazdami, czas spędzony na sali z @wojciechjeschke jak i sam odcinek na żywo były niesamowitym doświadczeniem, które zapamiętam na długo – czytamy na Instagramie młodej aktorki.

„Taniec był przepiękny! Szkoda, że nie będziecie tańczyć dalej. Powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach ?”

„Takie programy nigdy nie były sprawiedliwe niestety… wiec do porażki daleka droga ?”

„Kasiu, tańczyłaś rewelacyjnie! Jestem Twoją wielką fanką! Wysłałam na Ciebie dużo SMS- ów. ? ? ? ? ?”

„Oj piękna z Was para? Liczyłam że będziecie w finale? Niestety wielkie rozczarowanie że odpadliście pierwsi nie zasłużyliscie na to ? Pozdrawiam ❤” – komentowali fani.

https://www.instagram.com/p/BQ-d5bSAX1e/?taken-by=sawczukkasia

Kasia Sawczuk odpadła z Tańca z Gwiazdami. To była porażka?

W mediach pojawiły się pogłoski, że Katarzyna Sawczuk poniosła porażkę, odpadając tak szybko z show. Czy sama zainteresowana też tak uważa? Absolutnie nie!

– Szklanka jest do połowy pełna, a nie w połowie pusta. Krótkiej przygody z programem nie nazwałabym porażką, a wręcz przeciwnie, wiem, że wygrałam ze sobą na wielu płaszczyznach. Ogłaszam więc radosne „jestem zwycięzcą!” – pisze aktorka. Komu teraz najbardziej kibicuje?

– Natomiast moje serce jest teraz z @jacekjeschke i @chylewska którym, mam nadzieję uda się dojść do samego finału ;)! Za wszystkich uczestników mooooocno trzymam kciuki!!! Idzie wiosna, kwiatki pączkują, ja wracam do pracy zmotywowana i zbudowana – kończy gwiazda.

Żałujecie, że Kasia Sawczuk tak szybko odpadła z tanecznego show? Kto jest waszym faworytem?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/sawczukkasia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ