H&M Love Music!

Kolejna edycja przed nami!

H&M Loves Music – czyli trzy czerwcowe weekendy z dobrą muzą! Festiwale muzyczne są nieodłącznym elementem każdego lata w mieście. A H&M Loves Music na dobre wpisuje się w muzyczne rozpoczęcie lata w mieście! Gwarantuje przebojowe dźwięki, świetnych artystów, a także wrażenia kulinarne (tym razem za sprawą food truckowej ekipy Żarcie Na Kółkach). W tym roku, impreza będzie miała miejsce w zajezdni autobusowej przy ul. Redutowej 27, na Woli. Jak można się domyślać, z pierwszych zapowiedzi, będzie rapowo i popowo! Wszystko startuje 7 czerwca. Wtedy też na scenę wjeżdża duetu Bass Astral x Igo a także Mrozu, ze świeżym, dobrze przyjętym albumem, o tytule „Aura„. To zapewne jedna z pierwszych możliwości, by posłuchać nagrań na żywo. 8 czerwca to Jimek i projekt Symphonixx Bis oraz goście specjalni. Kto to taki? Zobaczymy dopiero na żywo na scenie, ale znając Jimka – warto! Kolejny dobry strzał tego dnia to Rosalie!

Kolejny weekend – 14 czerwca, to kolejne wydarzenie specjalne. Na scenie zagości Pan z Katowic – Miuosh, w projekcie „Kobiety”. Co to oznacza? Że wraz z nim zobaczymy Darie Zawiałow, Marcelinę, Natalie Grosiak, Kasie Gołomską, Barbarę Wrońską czy Darie Ryczek. Kolejnym wyjadaczem scenicznym, który ugości nas na festiwalu, będzie O.S.T.R.. A obok niego zobaczymy także młodsze gwiazdy Asfaltu – Jana Serce i Mięthę.

Kolejny dzień festiwalu to kolejna zmiana klimatu – sceną H&M Loves Music zawładną wtedy ballady, w wykonaniu Korteza i Barbary Wrońskiej.

Z kolei ostatni weekend festiwalu – 21 czerwca – pierwszy dzień lata, będzie mocno hip-hopowy! Na scenie będziemy mogli zobaczyć trio, w składzie Solar Bedoes, i PlanBe, każdy z solowym koncertem. Natomiast H&M Loves Music zamykają sobotnie koncerty – Natalii Przybysz oraz Brodki! Warto tutaj wspomnieć, że Brodka w roku 2019 zagra wyłącznie jeden koncert, i to będzie właśnie ten koncert!

Bilety na koncerty są już dostępne w aplikacji Going. Rezerwujcie czas! Wspominając zeszłoroczne H&M Love Music na Żoliborzu, wiem, że w tym roku warto pojawić się na Woli!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ