Hey bez wtyczek

Już drugi raz w tym roku Hey wyłączy prąd na swoich koncertach. Piątego października Nosowska i jej skład zagrają w Filharmonii Narodowej.

darkechoes.com

Hey to zespół rockowy, ale od 2007 roku i wydania płyty z serii MTV Unplugged, coraz częściej zdarza im się odłożyć na bok przesterowane gitary. W kolejnym roku (2008) muzycy pojechali w Polskę z akustycznymi instrumentami, trasa odniosła ogromny sukces. Potem zespół znów się zelektryfikował. W międzyczasie zdążył nagrać dwie płyty: Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!, która pokryła się podwójną platyną i Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan, jak na razie „tylko” platynową.

W tym roku wiosną Hey znów zagrał akustyczną trasę koncertową. W poszerzonym składzie i z nowymi aranżacjami starych utworów odwiedził sześć miast. Widać, że Nosowska i jej muzycy mają dobrą rękę do akustycznych brzmień – na życzenie fanów trasa unplugged zostanie powtórzona. Czwartego października zespół odwiedzi Rzeszów, dzień później zawita do Warszawy (później będzie jeszcze w Poznaniu i Gdańsku). Repertuar z wcześniejszej trasy unplugged zostanie wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy! oraz Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan.

Hey Unplugged

Filharmonia Narodowa, godzina 19:30

Bilety: 190 zł, 160 zł, 120 zł, do nabycia w kasie filharmonii, w salonach Empik i na bilet.pl, biletin.pl, eventim.pl, ticketpro.pl.

Michał Mościcki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ