Ania Lewandowska wydała oświadczenie w sprawie ciąży

Hejterzy nie śpią! Fani atakują Anię i Roberta Lewandowskich. Dlaczego?

Ania i Robert Lewandowscy chcą pomóc choremu dziecku, które urodziło się z połową serduszka. Na fanpage trenerki pojawiły linki do aukcji internetowych. Sportsmenka na licytację przekazała miejsce na obozie treningowym, a piłkarz swoje buty. Nie wszyscy są zachwyceni pomysłem Anny Lewandowskiej. Co piszą internauci?

Ania Lewandowska często angażuje się akcje charytatywne. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że trenerka przekazała piętnaście tysięcy na remont kuchni w Domu Samotnej Matki w Gdańsku.  Jeszcze wcześniej angażowała się w zbiórkę finansową dla koleżanki sportsmenki – Beaty Welfle, zawodniczki karate, u której lekarze zdiagnozowali glejaka anaplastycznego. Niestety kobiety nie udało się uratować, zmarła w grudniu ubiegłego roku.

Teraz Lewandowska wraz z mężem i innymi gwiazdami chce pomóc małemu Gabrysiowi, który urodził się z połową serduszka. Na jej Facebooku pojawiły się linki do aukcji internetowych. Na licytację sportsmenka przekazała miejsce na obozie treningowym, który odbędzie się w wakacje. Natomiast piłkarz odda swoje buty. Chory chłopiec może również liczyć na wsparcie Joanny Jóźwik, Julii Kamińskiej, Kamila Stocha i Piotra Cieszewskiego.   

„WARTO POMAGAĆ – zawsze to powtarzam!!!

Pomóżmy wspólnie Gabrysiowi, KTÓRY URODZIŁ SIĘ Z POŁOWĄ SERDUSZKA!

Licytacje ruszyły!

Tym razem przekazuję MIEJSCE NA OBÓZ TRENINGOWY BY ANN!!!

Gabrysiu, gramy byś żył!!! <3” – napisała Anna Lewandowska.

Większość fanów jest zachwycona gestem znanego małżeństwa.

„Brawo Ania… to i My pomożemy!!!Moja ulubiona para jak zwykle pokazuje serducho!!! Jestescie mega ?”,

„Fantastyczna akcja”,

„Jesteście wielcy!”  ❤? – piszą fani.

„Właśnie dziś nadszedł kolejny dzień, w którym udowadnia Pani, że nie ma rzeczy niemożliwych, że każdy człowiek jest ważny! Udowadnia Pani, że każde działanie prowadzi do zwycięstwa! Gramy razem – Pani udział w naszej akcji jest dla nas ogromnym szczęściem! pozdrawiamy z małych podkrakowskich Myślenic, gdzie z zaangażowaniem Pani, Robert Lewandowski, Joanna Jóźwik, Kamil Stoch – Oficjalna strona, JULIA KAMIŃSKA OFFICIAL, Piotr Cieszewski i wielu innych osób – wróciła nadzieja, że razem wyleczymy serce Gabrysia, a jego marzenie o grze na saksofonie – faktycznie staje się coraz bardziej realne! Dziękujemy!” – cieszą się organizatorzy akcji.

Hejeterzy nie śpią! Fani atakują Anię i Roberta Lewandowskich

Jednak niektórzy internauci twierdzą, że Ania pomaga, aby mieć z tego korzyści – plusy.

„Niezła inicjatywa łapie Pani plusy (JAKKOLWIEK TO ZABRZMI) ale tak na marginesie stać ich na to żeby samemu wyłożyć pieniądze na to. I to nie złośliwość. Popieram takie akcje po prostu takie są fakty. Bravo by Ann” – napisał internauta.

Jak trenerka skomentowała te słowa?

„Nie potrzebuję łapać „plusów” jak kolwiek to zabrzmi… Zawsze chętnie pomagamy!!!!!! W szczególności przy takich historiach jakie spotykają dzieci. (…) Kochani kończąc tę dyskusję! Warto pomagać – Podajcie dalej informację i niech pomoże każdy tyle ile może!”.

Warto pomagać!

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ