Wkrótce zagramy w Harry Potter GO?

Naciski fanów Harrego Pottera opłaciły się. Studio Niantic nieoficjalnie zapowiedziało, że rozpocznie pracę nad stworzeniem aplikacji na wzór Pokemon Go, która będzie przenosiła użytkowników do świata Harrego Pottera.

harry potter go

Po tym jak cały świat oszalał na punkcie Pokemon Go, a ludzie masowo zaczęli łapać kolorowe stworki, zapowiada się kolejna rewolucja. Fani Harrego Pottera napisali petycję, w której poprosili o stworzenie aplikacji dla nich.

Na temat nowej wersji wypowiedział się nawet rzekomo Marcus Fiegueroa, twierdząc, że już zakupiono prawa do aplikacji.

– Zdobyliśmy prawa dla aplikacji. Zapotrzebowanie na ten tytuł był absolutnie szalony, więc pomyślałam, że damy mu szansę. Chcemy zrobić ze szkoły Magii i Czarodziejstwa, coś podobnego do pokestopów w Pokemon GO. Oczywiście miałby być też system zadań, a być może nawet w pełni interaktywne wydarzenia, ale bez obietnic. To wszystko, co mogę powiedzieć – miał oświadczyć Figueroa i dodać, że trudno cokolwiek powiedzieć na tak wczesnym etapie, jednak najprawdopodobniej gra miałaby się pojawić w 2017 roku.

Niestety, podczas gdy fani już zacierali ręce okazało się, że wszystkie informacje dotyczące Harry Potter GO są nieprawdziwe, a słowa przedstawiciela Niantik całkowicie zmyślone.

To kolejny zawód fanów książek J.K Rowling. Dwa dni temu, po premierze sztuki teatralnej stworzonej na podstawie kolejnej części przygód Harrego Potter, pisarka kategorycznie zaprzeczyła pogłoskom, jakoby miła napisać kolejną książkę o świecie czarodziejów. 

 ____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ