Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Hailey Baldwin jednak jest w ciąży? Bieber pokazał zdjęcie USG

Justin Bieber zaskakuje swoich fanów. Jeszcze kilka tygodni temu artysta sugerował, że jego ukochana jest w ciąży. Jednak potem opublikował zdjęcie, które nie wskazywało na to, że Hailey Baldwin jest w stanie błogosławionym. Teraz muzyk poszedł o krok dalej i pokazał zdjęcie USG, ale to nie wszystko!

Hailey Baldwin jednak jest w ciąży? Bieber pokazał zdjęcie USG

Justin Bieber kilka dni temu prosił fanów o modlitwę. Artysta od wielu lat zmaga się ze stanami depresyjnymi, jego życie obfituje w lepsze i gorsze momenty. Fani artysty czekają na nowy album, jednak wydaje się, że krażek ukaże się nieprędko. W tym samym wpisie artysta napisał, że teraz chce dobrze przygotować się do roli ojca, a kariera schodzi na dalszy plan. W mediach zawrzało!

„(…) Teraz jestem bardzo skupiony na naprawianiu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, tak jak większość z nas, aby nie rozpaść się, udźwignąć moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być” – napisał Justin Bieber.

Jednak potem pokazał urocze zdjęcie Hailey Baldwin, na którym wcale nie wygląda, aby była w ciąży.

1 kwietnia gwiazdor pokazał zdjęcie USG… Widać na nim już całkiem spore dziecko. Jednak wiadomo, że tego dnia nikomu nie można ufać, gdyż obchodzimy Prima Aprilis.

https://www.instagram.com/p/BvucFXZnc-f/

Justin to przewidział i pokazał fotkę Hailey Baldwin u ginekologa. Na fotografii widać, że trzyma się za brzuch…

https://www.instagram.com/p/BvuelVAHrOY/

Data na USG wskazuje, że badanie zostało przeprowadzone 2 lutego. Pod zdjęciem błyskawicznie posypało się mnóstwo. Fotkę skomentowała nawet sama Hailey:

„Bardzo śmieszne” – napisała.

Jakby tego było mało Justin Bieber wstawił kolejne zdjęcie! Zobaczcie! I komu tu wierzyć?

https://www.instagram.com/p/BvukF2cnzQf/

Czy Hailey Baldwin rzeczywiście jest w ciąży? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Lou Stejskal – https://www.flickr.com/photos/loustejskal/26304616840/in/photostream/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54868007

ZOSTAW ODPOWIEDŹ