Oświadczenie LV BET w sprawie walki Adrian Polak vs Don Kasjo na FAME MMA 3

Oświadczenie dotyczące walki na gali FAME MMA 3 Adrian POLAK Polański vs Kasjusz DON KASJO Życiński

W związku z decyzją organizatora dotyczącą rozstrzygnięcia walki Adrian POLAK Polański vs Kasjusz DON  KASJO Życiński, mając na uwadze emocje, jakie jej towarzyszą, a przede wszystkim dobro naszych klientów, LV BET Zakłady Bukmacherskie postanowił rozliczyć wszystkie zakłady postawione na zwycięstwo Kasjusza DON KASJO Życińskiego jako ZWROT.

Zgodnie  z  regulaminem LV BET powinien rozliczyć zakłady na podstawie wyniku ogłoszonego niezwłocznie  po  zakończeniu  walki,  co  jest  powszechnie  stosowaną  praktyką  w  branży bukmacherskiej. Powołując się na Zasady Specjalne dotyczące Mieszanych Sztuk Walki.

„Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie oficjalnej decyzji podjętej na ringu przez właściwy organ  zarządzający  niezwłocznie  po  zakończeniu  walki,  uwzględniając  liczenie  punktacji  przez sędziów (możliwa korekta i weryfikacja punktów zapisanych w kartach sędziowskich). Wszelkie późniejsze poprawki w oficjalnym wyniku, wszelkie zmiany lub późniejsze dyskwalifikacje nie będą miały wpływu na rozliczenie zakładów.”

W ślad za powyższym nie nastąpi zmiana rozliczeń zakładów na zwycięstwo Adriana POLAKA Polańskiego. Po  konsultacji z działem prawnym LV BET Zakłady Bukmacherskie a także biorąc pod uwagę wyjątkową sytuację, która wystąpiła w trakcie gali FAME MMA 3 oraz zmianę werdyktu dotyczącego walki Adrian POLAK Polański vs Kasjusz DON KASJO Życiński postanowił dokonać zwrotu  stawek postawionych na zwycięstwo Kasjusza DON KASJO Życińskiego w ramach §18 pkt. 5 regulaminu.

“W szczególnych przypadkach, wpłacone przez Klienta Stawki zwrócone zostaną przez Spółkę w terminie 7 dni od dnia następnego, w którym Spółka powzięła wiadomość o zdarzeniu zasadniającym ich zwrot, na konto Klienta.”

LV BET Zakłady Bukmacherskie powyższą decyzją chce dać do zrozumienia, że odcina się w zupełności od jakichkolwiek spekulacji dotyczących niewłaściwego werdyktu sędziowskiego, zwracając uwagę, że jest jedynie sponsorem wydarzenia. Jednocześnie wyraża głębokie zaniepokojenie zaistniałą sytuacją, która stawia markę LV BET w negatywnym świetle. Zaznaczamy jednak, że dla spółki dobro klientów jest wartością nadrzędną, o czym świadczy powyższa decyzja.

https://sporteuro.pl/oficjalnie-kasjusz-wygral-z-adrianem-polakiem/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ