Jan Bednarek bohaterem ostatniego meczu! Nie zgadniecie, jak poznał swoją dziewczynę!

Jan Bednarek bohaterem ostatniego meczu! Nie zgadniecie, jak poznał swoją dziewczynę!

22-letni Jan Bednarek strzelił dla nas gola w meczu z Japonią. Młody piłkarz to nadzieja polskiej reprezentacji. Jan Bednarek jest aktywny w mediach społecznościowych. Na jego profilu znajdziemy nie tylko zdjęcia z treningów i meczów, ale również fotki ze swoją dziewczyną Julią! Jak para się poznała? Zaskakująca historia!

Jan Bednarek bohaterem ostatniego meczu! Nie zgadniecie, jak poznał swoją dziewczynę!

Jan Bednarek występuje na pozycji obrońcy w angielskim klubie Southampton, a także gra w naszej reprezentacji. Sportowiec debiutował na tak dużej piłkarskiej imprezie, natomiast jego piękna dziewczyna Julia również jest debiutantką w gronie polskich WAGs. Jak para się poznała?

„Janek napisał do mnie na Instagramie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości. Jego poczucie humoru i pomysłowość sprawiły, że postanowiłam bliżej go poznać, więc przyjęłam jego zaproszenie na mecz Polska–Kazachstan. Nigdy nie interesowałam się piłką nożną i po raz pierwszy oglądałam mecz z trybun” – mówiła Julia Nowak w rozmowie z Fleszem.

https://www.instagram.com/p/BkP0owXD6VJ/?hl=pl&taken-by=juuulencja

Szybka randka

Pierwsza randka pary odbyła się po meczu i trwała tylko 20 minut. Najpierw Julia poznała na trybunach rodziców Janka, a dopiero potem piłkarza. Sportowiec chciałby, aby ukochana przeprowadziła się do Anglii. Byliby wtedy blisko siebie. Jednak dziewczyna waha się, gdyż chciała iść na studia w Polsce.

https://www.instagram.com/p/Be3O8C3HlVC/?hl=pl&taken-by=janbednarek_

Co robi dziewczyna Jana Bednarka?

Julia Nowak ma 21 lat. Dziewczyna projektuje biżuterię, jest też fotomodelką. Preferuje sesje portretowe, fashion oraz glamour. Na jej profilach w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć.

https://www.instagram.com/p/BZlCYsyg8Qv/?hl=pl&taken-by=juuulencja

Być jak Ania

Imponuje jej Ania Lewandowska, która nie tylko pięknie wygląda, ale również ma pomysł na siebie i wie, co chce osiągnąć.

Julii życzymy intensywnego rozwoju osobistego, a Jankowi wielu sukcesów sportowych! Czekamy na kolejne gole!

https://www.instagram.com/p/Bjrxa6QDGDn/?hl=pl&taken-by=juuulencja

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/janbednarek_

ZOSTAW ODPOWIEDŹ